Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:19

Zobacz Co w duszy gra zwiastun

Film

Soul

2020 1 godz. 30 min.
6 600
chce zobaczyć
{"id":"836650","linkUrl":"/film/Co+w+duszy+gra-2020-836650","alt":"Co w duszy gra","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/50/836650/7934792.2.jpg"}
Joe Gardner prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys - zaczyna zadawać sobie pytania: "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Co w duszy gra
Co w duszy gra (2020) Zwiastun nr 5 (polski) 2:01
Co w duszy gra
Co w duszy gra (2020) Zwiastun nr 4 (polski) 2:18
Co w duszy gra
Co w duszy gra (2020) Zwiastun nr 2 (polski) 2:19
Co w duszy gra | Oficjalny zwiastun / trailer nr 5 (polski) | 2020 | Film W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".   Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.
TOP 44 komentarze
Jakie filmy chcemy zobaczyć w kinach w tym roku?

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest celW filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".   Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

dystrybucja
Disney
studio
Walt Disney Pictures (przedstawia) / Pixar Animation Studios
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Soul
inne tytuły
Co w duszy gra Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo podoba mi się polski tytuł.

  LeSzifre

  W końcu ktoś pokazał, że można przetłumaczyć tytuł w ciekawy, nieco zabawny sposób (jakby nie patrzeć powiązany z głównym bohaterem). Tytuł "Dusza" brzmiałby tutaj dość dziwnie ;)

 • Fajny zwiastun ale mam prośbę do filmweb...

  KisielowskiMK

  Dlaczego tu mamy premiera polska 19 czerwca. Taka jest premiera w USA a w polsce jest 7 sierpnia. Więc proszę zmienić. Ale wkurza mnie że tak buźno premiera w polsce bo np. Tydzień przed permierą oglądasz jakieś spoty i zwiastuny a jak jest premiera w USA a w polsce spóźniona ... więcej

 • Chazelle

  kryst007

  Może to i przez moje fanbojstwo, ale czy tylko ja oglądając zwiastun doszedłem do wniosku, że Pete Docter musi być wielkim fanem "Whiplasha" i "La La Landu"? Pomijając jazzowe klimaty, to jeszcze przez ten montaż, kadry czy kolorystykę pomyślałbym, że Chazelle serio dostał robotę w Pixarze. Dla mnie bomba, bo ... więcej

 • i oskar leci dla tego fiomu na 90%

  6
  • Nie mogę się doczekać.

   syl_kon

   Już sam zwiastun jest świetny, a bardzo rzadko wywołują one u mnie jakąkolwiek reakcję. Czekam z niecierpliwością, może być pięknie.