PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836650}
7,8 42 315
ocen
7,8 10 1 42315
7,3 34
oceny krytyków
Co w duszy gra
powrót do forum filmu Co w duszy gra

Mam prawie 30 lat, jestem artystka ale zamiast występować ucze dzieci za czym nie przepadam i w czym się nie odnajduje Tak jak główny bohater czekam na ten moment ktory pozwoli mi występować na scenie. Obecnie chodzę do szkoły musicalowej i robię dyplom. Choć młodo wyglądam, to moja dusza czuje się stara i ciagle cierpi bo wiecznie coś jest nie tak. zdrowie nie dopisuje, kasy nie mam na mieszkanie ani na czesne przez covidowy kryzys, o pomoc z państwa ciężko, o prace jakakolwiek ciężko bo tu wszystko zamkniete, w dodatku to czasy bardzo trudne dla artystów. Nie zliczę ile razy mi odmówiono na castingach. Nawet święta spędzam sama, bo nie mogę wrócić do Polski. Czesto czuje się jak stara baba ktora już nic fajnego nie spotka. Bardzo potrzebowałam tego filmu szczegolnie teraz gdy jestem jak ten jeden z potworków których trzeba bylo wyleczyć z tej burzy piaskowej. Dzięki Pixar, dostałam wspaniały prezent na święta. na pewno będę wracać do tego filmu :)

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Trzymaj się tam na emigracji! Mam podobne doświadczenia, poza byciem artystą, ze wszystkim innym mogę się utożsamić. Będąc dzisiaj samemu w Boże Narodzenie (tylko tysiąc kilometrów od domu) ucieszyłem się jak małe dziecko widząc ten film na Disneyu. Prawdziwa uczta dla duszy, mocny katharsis, który ostatni raz zadziałał tak samo parę lat temu przy Inside out, który widziałem już kilka razy i ciągle wzruszał tak samo.
Soul po prostu wymiata, ma wszystko to co potrzeba, żeby zmotywować się do jeszcze cięższej pracy a przy tym czerpać przyjemność z każdego dnia życia. Niesamowita muzyka i animacja, a fabuła ponadczasowa i takiej przyjemności życzę każdemu po tym seansie.

ocenił(a) film na 9
freepick

'żeby zmotywować się do jeszcze cięższej pracy' - z tym się nie zgodzę, nie powinno się pracować ciężko tylko mądrze

Chocolatey

również odnajduję się w tym filmie. Powodzenia na castingach! Spotkamy się kiedyś na rozdaniu Oskarów ;)

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

I ja się odnalazłem ale z zupełnie, dokładnie przeciwnego powodu! ;) ja jestem bardziej jak ta dusza 22, która nie ma żadnej iskry... ale może wcale żadnej nie trzeba żeby cieszyć się życiem :)

Chocolatey

Cześć, i co u Ciebie słychać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones