PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 727
ocen
7,3 10 1 105727
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

Film naprawdę świetny koneserzy kina może nie będą usatysfakcjonowani bo cały koncept jest dosyć wtórny ( mistrz-uczeń ale co w kinie nie jest powtarzalne w tych czasach ) ale zwykli zjadacze chleba tak. Coś mi się wydaje że to nie ostatni film z Creedem w roli głównej i to nie tylko tytuł za tym przemawia

ocenił(a) film na 6
marekwyszosiat

Bogowie, nie. Siódma część 'Gwiezdnych Wojen' plus ten film przekonują, że lepiej nie.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Za gwiezdnymi wojnami nie przepadam więc się nie wypowiem ale Creed jak dla mnie był świetny jak już wspomniałem sama konwencja uczeń-mistrz już trochę wyświechtana ale świetna rola Stallone ( dla mnie to skandal że nie dostał za tą rolę Oscara ) wygrywa wszystko

ocenił(a) film na 9
marekwyszosiat

Za Star Wars przepadam, więc się wypowiem, że dobrze jest odświeżyć starą serię i tematykę. W końcu nie samymi legendami człowiek (tu: widz) żyje. No i faktycznie postać starego mistrza doskonale odegrana, ale w Hollywood liczy się młodość, uroda, pieniądze i sukces, więc chyba takie role nie są mile widziane i lepiej ich nie nagradzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones