plakat filmu Cudowna przemiana

Cudowna przemiana

Sex & Mrs. X
6,5 93
oceny
6,5 10 1 93
65
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33509,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Cudowna+przemiana-2000-33509/tv","text":"W TV"}]}
Cudowna przemiana
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Joanna Scott jest reporterką znanego magazynu i dostaje propozycje napisania artykułu o Madame Simone. Z początku nie zamierza podejmować się tego tematu, ale gdy mąż rzuca ją dla innej, wyjeżdża do Paryża. Obie panie są początkowo pełne dystansu. Racjonalnej, poukładanej Joannie Scott przychodzi się zmierzyć ze zmysłową, atrakcyjną,Joanna Scott jest reporterką znanego magazynu i dostaje propozycje napisania artykułu o Madame Simone. Z początku nie zamierza podejmować się tego tematu, ale gdy mąż rzuca ją dla innej, wyjeżdża do Paryża. Obie panie są początkowo pełne dystansu. Racjonalnej, poukładanej Joannie Scott przychodzi się zmierzyć ze zmysłową, atrakcyjną, inteligentną, pewną swojej kobiecości Madame Simone. Pod jej wpływem oraz za pomocą jej rad, przemienia się z brzydkiego kaczątka w kobietę pewną swojej wartości i atrakcyjności.

Cudowna przemiana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.