film

Cudownie ocalony

2004
1h 30m
6,9 5 170
ocen
6,9 10 1 5170
Mazurski osadnik próbuje podziękować Bogu za ocalone na wojnie życie, w czym ma mu pomóc tajemnicza kobieta z szemraną przeszłością. Zobacz pełny opis
Cudownie ocalony zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Mazury, lata 60. Mikołaj Biesaga, wdowiec i były żołnierz, chce postawić kapliczkę za to, że przeżył wojnę. Tymczasem do wsi przyjeżdża 20 więźniarek, które mają odbyć resocjalizację w miejscowym PGR. Mikołaj zakochuje się w jednej z nich, oszustce Loli Katafalk.

studio
Avocado TV (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Cudownie ocalony
inne tytuły
Saved by a Miracle
więcej
Film kręcono w Pasymiu (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mega film.Znacie podobne?

Nie rozumiem ostatniej sceny. Jak to jest, że kobieta jest z facetem w ciąży, w zasadzie zależy jej na nim, ale i tak odjeżdża bez słowa i bez pożegnania, zostawiając go. I jak on ją dogoni na motorze i zatrzyma ją, to ona chętnie z nim zostanie. A jakby nie dogonił to co? Odeszłaby od niego wbrew sobie?

Świetny film!!! 9/10

ocenił(a) film na 8

Super komedia, Opania rewelacyjny! Bardzo prawdziwy film, czasem i wzruszający. Zrealizowany dziwną kamerą, trochę się ogląda jak teatr ;-) Widać, że to film niskobudżetowy, ale obsada aktorska świetna. Najsłabiej wypada chyba Kulesza.

kocham komedie rodem z czasów PGR-U

Setny raz oglądam i znowu bawię się PRZEDNIO. Rewelacyjna typowo komediowa gra Opani, Kasprzykowej, Jungiwskie, Kuleszy, Zboeowskiego.... Odprezylam się na moment

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones