PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117404}
6,9 5 106
ocen
6,9 10 1 5106
Cudownie ocalony
powrót do forum filmu Cudownie ocalony
bittix87

Jeśli nie widziałeś zobacz stara najlepsza komedie jakiej żadna jeszcze nie przebiła i nie przebije, w trzech częściach:1 Sami swoi,2 Nie ma mocnych,3 Kochaj albo rzuć. Pozdrawiam

jokris

Kto tego dziś nie zna;)

bittix87

Posyawialem, ze 87 to Twój rocznik a znam wielu młodych ktorzy niestety nie znają :)

bittix87

Ciemno oraz cykl filmów Święta polskie:Biała sukienka, Noc świętego Mikołaja,Żółty szalik, Przybyli ułani, szczególnie ten ostatni mi się podoba

ocenił(a) film na 7
tij1

"Ciemno" wymiata. Ja dodałbym jeszcze "rozmowy przy wyrebie lasu" ten klimat i filozoficzne dialogi,,,

ocenił(a) film na 10
bittix87

Cud purymowy

ocenił(a) film na 10
bittix87

cud purymowy

ocenił(a) film na 8
bittix87

Najbardziej podobnym filmem, bo tego samego autora (scenariusz według własnego opowiadania) Andrzeja Mularczyka jest film "Niespotykanie spokojny człowiek" wg. reżyserii Staszka Barei z roku 1975. W mojej opinii tamten film jest lepiej zrealizowany, a kreacja roli Janusza Kłosińskiego po prostu genialna. Ponadto jest to mniej znane dzieło Barei, a myślę, że jedno z najlepszych. Koniecznie trzeba to zobaczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones