PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841}

Cyrulik syberyjski

Sibirskiy tsiryulnik
7,6 8 594
oceny
7,6 10 1 8594
5,7 3
oceny krytyków
Cyrulik syberyjski
powrót do forum filmu Cyrulik syberyjski

Miłość.... :)

ocenił(a) film na 10

Zakochałam się w tym filmie :D Poważnie! Mogłabym go ogladać w nieskończoność i zawsze na końcu bym się rozpłakała ;) Super produkcja!

ocenił(a) film na 9
dorotka_14

Nie ty jedna :) wstyd się przyznać ale czuję to samo.

dorotka_14

Muszę Ci przyznać rację, ten film oglądałam już dawno, ale pamiętam, że strasznie się wzruszyłam :) wywarł na mnie duże wrażenie

dorotka_14

U mnie tak samo. Nie ma szans żebym nie zalała się łzami, ale ten film jest naprawdę tego wart. Naprawdę udany, naprawdę piękny, jak dla mnie arcydzieło.

użytkownik usunięty
dorotka_14

Film cudowny, oglądałam go tylko raz i pamiętam że zalewałam się łzami..
Czy ktoś wie gdzie go można dostać?

niestety, w legalny sposób musisz szykować około 120zł... zostają jeszcze sposóby nielegalne:] którymi się niektórzy brzydzą...

jest pod: http://chomikuj.pl/kmilewe/Filmy/Cyrulik+Syberyjski

ocenił(a) film na 10
dorotka_14

W końcowej scenie zawsze zbiera mi się na płacz i jednocześnie jestem zachwycony. To naprawdę rzadka kombinacja.

Piękny film. Ocena 10/10 i aktualnie 7 miejsce na liście moich ulubionych.

Shalafi

Tak sobie skacze po stacjach tv, co dzisiaj za filmy będą, trafiam na Cyrulika, wchodzę na filmweb, żeby przeczytać o nim opinie użytkowników i co widzę? topic, w którym mnóstwo kobiet zwierza się o łzach, wywołanych tymże dziełem! Wniosek? Muszę obejrzeć film, który wzruszył taką armię kobiet ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
raulito1

Gratuluję elementarnej umiejętności identyfikacji płci.

ocenił(a) film na 10
raulito1

nie tylko kobiet :) wybitny film...fenomenalne aktorstwo

ocenił(a) film na 10
gilbert23

Nie nazwałabym go wybitnym, raczej uroczym. A właściwie pierwsza część taka była. Naprawdę, cały czas się uśmiechałam. Na końcu co prawda nie płakałam, ale poruszył mnie. Ogólnie rzecz biorąc film lekki, przyjemny ot idealny na sobotni wieczór jeśli chce się człowiek powzruszać bez zbytniego wysiłku intelektualnego. Co nie zmienia faktu, iż dołącza on do mojej kolekcji ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones