PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841}

Cyrulik syberyjski

Sibirskiy tsiryulnik
7,6 8 592
oceny
7,6 10 1 8592
5,7 3
oceny krytyków
Cyrulik syberyjski
powrót do forum filmu Cyrulik syberyjski

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 2

Nie popisał się Nikita. Film nudny jak flaki z olejem i płaski jak deska. 2pkt za zdjęcia.

ocenił(a) film na 4
2222

A już myślałem,że tylko mnie się nie podobał.Przecież już te początkowe wygłupy powinny odrzucać od ekranu.Tyle entuzjastycznych opinii wiec wczoraj się skusiłem.To był błąd.

ocenił(a) film na 1
pirks4

Popieram.
Zmarnowane 3 godziny życia.

erolek_2

Spodziewałam się pięknego filmu o miłości i rosyjskiej duszy, a tu wielkie rozczarowanie. Melodramat? Raczej film dla dzieci, do tego nudny i bez emocji. Zgadzam się z opiniam powyżej.

marlett_1

Sami jesteście płascy jak deski i nudni jak flaki. Jak macie po 14 lat to nie bierzcie się za Michałkowa.

ocenił(a) film na 2
bapoza

Myślę że mógłbym być twoim ojcem ;) Ale nie wiem czy bym chciał :D
Poza tym to tylko film i naprawdę nie ma się co tak obruszać. Po co od razu atakować? Nie jesteśmy na froncie.

bapoza

W tym sęk, że mamy dużo więcej :)

ocenił(a) film na 3
bapoza

Drogi Panie! Ten film Michalkowa jest po prostu na bardzo niskim poziomie; w porownaniu do "Kilku dni z zycia Oblomowa", "Niewolnicy milosci", czy chociazby "Spalonych sloncem", ten film jest niczym! to jest wlasnie cos dla 14latkow, jesli przyjmiemy umownie, ze to synonim prostactwa... Panski wpis jest obrazliwy i agresywny w stosunku do ludzi, ktorzy maja inne zdanie! Tak sie nie dyskutuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones