Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:41
Film

Man on a Ledge

2012 1 godz. 42 min.
6,8 64 240
ocen
6,8 10 1 64240
13 063
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"280353","linkUrl":"/film/Cz%C5%82owiek+na+kraw%C4%99dzi-2012-280353","alt":"Człowiek na krawędzi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/53/280353/7420870.2.jpg"}
W oknie hotelu na 21. piętrze pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo.
{"userId":"49468","thumbnail":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/03/53/280353/314269.2.jpg","title":"Chwała na wysokości ","link":"/reviews/recenzja-filmu-Cz%C5%82owiek+na+kraw%C4%99dzi-12360","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Chwała na wysokości
Kto łaknie pięknych widoków i ekranowej rozróby, ten nie wyjdzie z filmu Asgera Letha zawiedziony. ... czytaj więcej
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Człowiek na krawędzi
Zwiastun nr 1 (polski) 1:41
Człowiek na krawędzi
Zwiastun nr 3 (z komentarzem) 2:28
Człowiek na krawędzi
Zwiastun nr 2 3:52
Człowiek na krawędzi - Zwiastun Nr 1 (polski) Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament. Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy? Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi.

Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21. piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynkuJest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21. piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament. Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy? Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi.

boxoffice
$46 221 189 na świecie
$18 620 000 w USA
$27 601 189 poza USA
budżet
$42 000 000
dystrybucja
studio
Summit Entertainment (przedstawia) / Di Bonaventura Pictures
inne tytuły
Do zagrania roli Lydii brana pod uwagę była Amy Adams. Ostatecznie jednak obsadzono w niej Elizabeth Banks.
Nick jest bardzo ostrożny, aby usunąć wszystkie odciski palców jakie zostawił. Jednak przed wejściem na krawędź otworzył on okno i nie wyczyścił swoich odcisków z ramy. Było to oczywiste miejsce do sprawdzenia przez śledczych, lecz twierdzą oni, że w pokoju nie ma żadnych odcisków.
W jednej ze scen Angie przebiera się przed kamerą w czarny kostium, jednak kilka scen później, gdy jest już w skarbcu, ponownie ma na sobie zwykłe ubranie.
Ostatnimi czasy panowała istna posucha w temacie filmów z gatunku "heist movies", tj. produkcji, w których głównym wątkiem była kradzież/rabunek poprzedzona efektownym i ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 56%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobry

  s111 ocenił(a) film na 7

  Trzyma w napięciu. Polecam

 • Typowy 'dobry' film

  Blindeaf ocenił(a) film na 6

  Scenariusz mógł być lepiej przemyślany. Szczególnie spodobała mi się akcja poboczna na której nikt (oprócz widzów w kinie rzecz jasna) nie skupiał uwagi. Mimo to porządne tempo nadane filmowi pod koniec za bardzo wymknęło się spod kontroli, autor nie był w stanie uspokoić rozwoju sytuacji. Przez ... więcej

  2
  • Świetny film

   rado_filmaniak ocenił(a) film na 8

   Trzymający w napięciu od początku do końca a zarazem zaskakujący.Ponad to świetne role Sama Worthingtona i Jamie'ego Bella.Ocena moja 9/10.

  • Film jest na prawdę dobry!

   SparowFilms ocenił(a) film na 10

   Polecam Wam go, żadna strata czasu, nie patrzcie na te idiotyczne komentarze tutaj, tylko się po prostu na niego wybierzcie! ; )

  • Dobry film

   robin887 ocenił(a) film na 7

   Nie jest ani słaby, ani bardzo dobry. Po prostu dobry film. 7/10

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.