PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107553}

Człowiek pies

Unleashed
7,3 63 888
ocen
7,3 10 1 63888
5,1 7
ocen krytyków
Człowiek pies
powrót do forum filmu Człowiek pies

Ludzie litości!

ocenił(a) film na 2

Jak ktoś pisze, że to jest dobry film i jeszcze daje mu 7 to ja odpadam. Nie wiem, może zmyla Morgan Freeman który zazwyczaj gra w dobrych filmach, nie wiem... Niestety w tym przypadku zaszczycił swoja obecnością zwykły banał, mało inteligentne kino dla dzieci a nie produkcję godną średniej 7.6. Jedno co trzeba przyznać to to, że nap*erdalanka lepsza niż w Matriksie, tyle.

2/10 za Freemana

bomba105

jesteś żal. Fani "Mody na sukces" powinni mieć zakaz oglądania pełnometrażowych filmów i pisania opinii na ich temat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
bomba105

Ja nie mogę.To że Lesiu234 obraża twój ulubiony serial nie znaczy że masz się podniecać tym że umiesz wymyślić bardziej denne teksty XD.

ocenił(a) film na 1
bomba105

witam zgadzam sie z zalozycielem owego tematu. kiepska akcja i wogole lipa. na poczatku juz wchodzilem na filmweb zeby dac mu 10/10 lecz wstrzymalem siem i po obejrzeniu kliknolem na nieporozumienie,ocenil bym nizej ale skali ponizej poziomu gowna juz nie ma....

szymciasty1

pozdrów tam wszystkich z M jak miłość twojego ulubionego serialu...

ocenił(a) film na 2
ModulO

Wy macie jakąś fiksację na punkcie tasiemców?
Nie zdziwił bym się, gdybyś to ty okazał się fanem braci mroczków,
a piszesz tak, tylko po to, by zabłysnąć.
Dobrze, że nie jestem sam ze swoją opinią na temat "Danny the dog".
Zapraszam innych z dobrym gustem do krytyki naprawdę żałosnego,
dennego, głupiego i nierealnego filmu, jakim jest "Danny the dog".

ocenił(a) film na 8
bomba105

A kto Ci powiedział że film ma być realny? "Danny the dog" jest może trochę komiksowy, nie podoba Ci się, wyraziłeś swoje zdanie i już, po co się tak napinać? Jeden Twój post w zupełności by wystarczył, każdy ma swój gust i to jest jego sprawa, jednym podoba się to a innym coś innego, skrytykowałeś film i wystarczy, a Ty chcesz koniecznie przekonać innych że masz rację.. pytanie tylko po co? Jeżeli chcesz się kłócić o to czy film jest fajny czy nie, to nazwę Ciebie głupcem.

Akurat mi się "Człowiek pies" podobał i dałem mu 8/10.

Acha, jeszcze jedno: bracia Mroczkowie są spoko!

ocenił(a) film na 2
mund

Może jeszcze powiesz, że wybitni aktorzy... Nie zdziwił bym się...

ocenił(a) film na 8
bomba105

Tego nie powiedziałem, wyluzuj troszkę...

bomba105

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 8
mund

i ja absolutnie zgadzam sie z mund-em, rowniez filmowi dalem 8. trzeba umiec spojrzec na film z pewnym dystansem. nie zawsze o to chodzi aby kino bylo idealnym odzwierciedleniem realnego swiata. kino to rozrywka a taka wlasnie dal nam danny the dog. doskonale sceny walk, i swietny/ oryginalny pomysl. i tak jak przedmowca napisal to jest film typu komiks, do tego zachowany w porządnym mrocznym klimacie. zdecydowanie mowie nie opiniom ze ten film jest slaby.

szymciasty1

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 7
bomba105

Do bomba105
Nie dość że bredzisz 3 po 3 to jeszcze kaleko nie umiesz napisać Matrix he he żal mi ciebie Wielki znawca się znalazł.

ocenił(a) film na 2
GotTheLife

Napisałem po polsku głąbie. Zostaw sobie słowo żal na swoje konto na fotce.

ocenił(a) film na 7
bomba105

ha ha kto tu jest głąbem xDD

he he

ocenił(a) film na 10
bomba105

Dla mnie był to wspaniały film, jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek oglądałam... Dlatego nie pożałowałam 10/10

bomba105

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones