PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=968}

Człowiek widmo

Hollow Man
6,1 23 226
ocen
6,1 10 1 23226
5,9 7
ocen krytyków
Człowiek widmo
powrót do forum filmu Człowiek widmo

Jak w tytule film mający trochę niedociągnięć ( naciąganych scen ) ale ogólnie jako całość w sumie nie najgorszy, dobrze się ogląda a chyba o to właśnie chodzi w tego typu filmach, przede wszystkim bardzo fajny pomysł, nie wiem czy nowatorski bo później już powstawały podobne filmy ale czy wcześniej to nie wiem ale jak na 2000r to chyba wyszło nie aż tak najgorzej , przede wszystkim film ma swój klimat a i aktorsko utrafiony, ma też parę absurdów ( chyba największy jaki wyłapałem to jak gość leży mocno ranny, praktycznie nie przytomny by po chwili przy pseudo ognisku z papierów ożywa na tyle że ma jeszcze siłę walnąć niewidzialnego, absurd niestety w wielu filmach praktykowany co do nieśmiertelności niewidzialnego przed ogniem to tutaj aż tak bardzo bym się nie czepiał bo nigdy nie wiadomo jak taka niewidzialność wpływała by na komórki człowieka, być może ogień nie robiłby takiej krzywdy jak normalnie i co by nie pisać to przecież Sci-Fi dlatego w mojej opinii wymienione absurdy nie powinny one aż tak bardzo rzutować na końcową ocenę, bo ogólnie co by nie pisać w swoim gatunku film nie najgorszy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones