film

Czacha dymi

Brain Donors
1992
1 godz. 16 min.
7,3 6 467
ocen
7,3 10 1 6467
Film rozpoczyna się dosyć brawurową gonitwą głównego bohatera Rolanda T. Flakfizera za karetką pogotowia... Roland jest wszędobylskim, aczkolwiek mało zarabiającym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Czacha dymi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Film rozpoczyna się dosyć brawurową gonitwą głównego bohatera Rolanda T. Flakfizera za karetką pogotowia... Roland jest wszędobylskim, aczkolwiek mało zarabiającym adwokatem, który trudni się dorwczo wszelkimi sprawami sądowymi jakie tylko zdoła znaleźć. Pomyślny dla niego zbieg okoliczności sprawia, że jeden z jego byłych klientówFilm rozpoczyna się dosyć brawurową gonitwą głównego bohatera Rolanda T. Flakfizera za karetką pogotowia... Roland jest wszędobylskim, aczkolwiek mało zarabiającym adwokatem, który trudni się dorwczo wszelkimi sprawami sądowymi jakie tylko zdoła znaleźć. Pomyślny dla niego zbieg okoliczności sprawia, że jeden z jego byłych klientów (poniekąd dobrze sytuowany), który niestety zmarł, poleca w swojej ostatniej woli odszukanie Flackfizera. Podczas odczytywania testamentu zmarłego okazuje się, że jego życzeniem było stworzenie baletu z udziałem największych artystów tej dziedziny. Roland postanawia razem ze swoimi przyjaciółmi (spotkanym nieco wcześniej taksówkarzem oraz zwolnionym przez rodzinę zmarłego służącym) postanawia podjąć się tego zadania... Tym chętniej, kiedy okazuje się, że zmarły przenaczył dla twórcy i dyrektora baletu dosyć okrągłą sumę.... 

studio
Paramount Pictures / Zucker Brothers Productions
tytuł oryg.
Brain Donors
inne tytuły
Lame Ducks
więcej
Podczas pierwszego przyjęcia Jacques żongluje chustkami. Następnie widać go tuż za plecami Flakfizera, natomiast w kolejnym ujęciu znów żongluje.
Kiedy Flakfizer i chłopaki opuszczają dom, aby dostać się do szpitala, garnitur głównego bohatera jest koloru purpurowego. Jednak następnie, gdy wysiada z samochodu na szpitalnym parkingu zmienia kolor na czarny/szary. Z kolei w kolejnym ujęciu garnitur znów jest purpurowy. Błąd ten poprawiono dopiero, gdy film wyszedł w wersji DVD.
Kiedy Lazlo zostaje uderzony wazą w przejściu między pokojami, jej odłamki wszędzie się rozsypują. Jednak w następnym ujęciu, gdy przez te same drzwi przechodzi Flakfizer oraz pani Oglethorpe nie widać już żadnych kawałków stłuczonej porcelany.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych