PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4323}

Czacha dymi

Brain Donors
7,3 6 499
ocen
7,3 10 1 6499
Czacha dymi
powrót do forum filmu Czacha dymi

Pomimo upływu lat wciąż bawi - scena jak w domu te laskę chowali, albo scena z kaczką w balecie - k... wymiata!!!!

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Ja ogladalam ok. 50 razy i zawsze placze ze smiechu. To sie nie znudzi :DDDD
Moj najukochanszy film.

ocenił(a) film na 10
Hellyspring

Prawda! To się nie znudzi, kuźwa Torturo był genialny!

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Turturro :)

Ale nie da sie ukryc, ze wiekszosc aktorow stanela na wysokosci zadania, a glowna trojka powala Monty Phytona na kolana.

ocenił(a) film na 10
Hellyspring

Fakt, obsada dobrana idealnie! Czasem z nudów puszczam sobie jakąś scenę i beka zawsze ta sama!

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Z kolei ja, jak juz wlacze, to zawsze ogladam calosc, bo sama nie wiem, ktora scene wybrac.

Ale poduszka-pierdziuszka za kazdym razem bawi mnie do lez, tak jak cala sekwencja w teatrze.

ocenił(a) film na 10
Hellyspring

Absolutny numer 1!!!! Taniec Wielkiego Volare jest tylko jeden!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

A dobry tez jest wczesniejszy komentarz (gdy bohaterowie pierwszy raz przychodza na wystep, zeby zobaczyc ''z czym to sie w ogole je'' ,wiec wlaza z popcornem) i haslo: ''Jak on to robi, ze nie puszcza pawia?''

No to ostatecznie pojechal do Rygi :)
Lazlo w lodce, kaczka, koszykowka i reanimacja tancerki - moge to ogladac bez konca

Nie no, az sobie musze obejrzec po raz 53 chyba.

ocenił(a) film na 10
Hellyspring

Spoko, to zrobisz to co ja też zamierzam:). Te sceny które wymieniłaś rozwalają mnie za każdym razem!!!!! Dlaczego ostatnio trudno znaleźć komedię, która potrafiłaby rozśmieszyć za pierwszym razem chociaż w połowie tak, jak ten za 50 obejrzeniem... Pozdrawiam!!!!

Hellyspring

To moja ukochana scena obok tej z laską w różowej kiecce ( "To nie kobieta...to sposób na życie!" ):D

ocenił(a) film na 10
Kasss1711

Z inna ''laska'' w rozowej kiecce tez byl fajny tekst:

''Uwazaj na ciezarowke !!'' :D

Oraz:

''Za kazdym wielkim mezczyzna stoi kobieta. Dobrze, ze ta jest tak duza, ze moge sie schowac w jej cieniu!''

''Kobieta, ktora bylaby mezczyzna gdyby nie nazywala sie... Lillian Oglethorpe!''

- Lilian zaraz tu bedzie!
- To bedzie musiala poczekac, ja znalazlem Tine pierwszy !!

(to bylo w sumie dziwne, bo Lilian az tak gruba nie byla, ale smieszne:) )

Hellyspring

Lilian! Laszlo! Moje dwa ulubione L:D

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Volare: zmieńcie mi spodnie bo mi dynda.
chyba z tego filmu to pamiętam ale jak oglądam po raz enty to zostało wycięte (w trakcie pokazu u pani Olentrr..)

ocenił(a) film na 10
Pysiek33

chyba, że to tłumaczenie inaczej wyszło

ocenił(a) film na 10
Pysiek33

Muszę znowu obejrzeć to sprawdzę:)

ocenił(a) film na 10
alert_fur_Cobra

Sa dwa tlumaczenia, byla juz o tym mowa. Z tym dyndaniem bylo w TV (tak jak tekst: ''Od Homara dla Volara'').

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones