PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006850}

Czarny Krab

Svart krabba
5,1 6 258
ocen
5,1 10 1 6258
Czarny Krab
powrót do forum filmu Czarny Krab

Nie wiem,nie znam się,specjalistą od jazdy po lodzie nie jestem,ale całkiem przyjemnie mi się ten film oglądało.Jest akcja,są emocje i jest moja ulubiona Noomi w głównej roli.Na plus również fajny klimacik oraz dobre nocne zdjęcia - niektóre sceny na tym jeziorze robią wrażenie.Na minus - naciągane sceny akcji oraz końcówka w tej bazie.Klasyką kina ten obraz na pewno nie zostanie,ale spokojnie można wieczorkiem zobaczyć - niezła rozrywka.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Dobra,krótka, wyważona recenzja- tak widzę twój wpis -mam podobne zdanie. Dodam od siebie jeden wniosek - nigdy nie można ufać politykom i tzw, służbom mundurowym.. Dla nich ważny jest cel nie człowiek, a do celu - po trupach. Przejrzałem kilka spośród sporej ilości wpisów gdzie film oceniono na "1" lub "2". Żalono się na stratę czasu i "debilizm" w "Svart krabba". Autorzy owych postów pisali "tasiemce" na ten temat... tracąc czas. Parafrazując tekst Stuhra "pisać każdy może. Siedzę przy klawiaturze niech mnie który przegoni", Na szczęście nie każdy musi czytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones