PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006850}

Czarny Krab

Svart krabba
5,1 6 258
ocen
5,1 10 1 6258
Czarny Krab
powrót do forum filmu Czarny Krab

Szkoda, bo czuć było duży potencjał. Za dużo jednak błędów logicznych , niedopowiedzeń i pytań. Kto z kim walczy? Kto wychodzi z tunelu i zabija przypadkowych ludzi? Dlaczego żyjący na ulicy ludzie są uzbrojeni i wściekle atakują Naomi zmierzającą sztabu? Dlaczego oficer ją pozostawił samej sobie? Kim w ogóle jest wróg? - Uwaga SPOJLER - Po co tajna broń na wroga, która zniszczy całą ludzkość? Dlaczego Naomi przewozi z poświęceniem tajną broń, a potem ją nagle niszczy? Bo okłamano ją o miejscu przebywania córki, naprawdę tylko dlatego? Dlaczego Naomi nie zareagowała, gdy zobaczyła broń u staruszków pod stołem? Dlaczego staruszek zaczął strzelać? Wow... już wystarczy, choć to nawet nie jest połowa moich pytań. Twórcy filmu chyba nie przemyśleli wszystkiego do początku do końca...

ocenił(a) film na 6
Prochowski3

Wow serio takie pytania? Odpowiedzi są banalnie proste i logiczne.

Kto z kim walczy? To naprawdę nie jest istotne w tym fimllmie bo niebo tym jest film. Jest wróg, bliżej nieokreślony który najechał na kraj. To wystarczy.

Dlaczego ludzie są uzbrojeni? Serio?? Postaw się w ich sytuacji i domyśl się.

Dlaczego niszczy broñ? Dlaczego informacji a tym że jej córki nie ma? Że był to tylko wabik ja tak ruszyło .. hmm. Rodzicem jesteś?

Dlaczego u staruszków nie zareagowała? Bo nie chciała właśnie tego co się stało, a staruszek nie wytrzymał nerwowo. STRACH, WOJNA, PANIKA a to jest chaos i nieobliczalnosc.

Itd itp.

Ale to co pisze to i tak jak grochem o ścianę będzie więc nie musisz odpowiada ci na siłę udwoadniac "bezsensowności" moich odpowiedzi..

My widocznie inna wrażliwość i inne zrozumienie tego filmu.

ocenił(a) film na 3
posith

Wcale nie uważam Twoich odpowiedzi za bezsensowne. Ludzie często całkiem inaczej odbierają filmy i to jest normalne. I dlatego są różne oceny filmów. Dla mnie mocno niedopracowany, dla Ciebie jest OK. Można wymienić się uwagami, można podyskutować. Bywały takie filmy - ocenione przeze mnie dość nisko - którym po wysłuchaniu uwag innych ludzi mocno podwyższyłem ocenę. Dlatego czasem bardzo pomocne są rozmowy, uwagi... Świetnie odbierane są tzw. Dyskusyjne Kluby Filmowe. Jak to wżyciu, inaczej patrzymy na różne wydarzenia. Szacuneczek dla Ciebie i pozdrowionka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones