PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439684}

Czarny balonik

The Black Balloon
7,2 7 357
ocen
7,2 10 1 7357
Czarny balonik
powrót do forum filmu Czarny balonik

dobry nie głupi film, bardzo pozytywny warto go zobaczyć!

ocenił(a) film na 2
camel86

to ma byc pozytywny film?? no niezle, najpierw o samym filmie, nic specjalnego, ani aktorstwo na super wysokim poziomie, ani środki artystyczne bez rewelacji, sama fabula tez dosyc prosciutka - jak ekspres dla reporterow, mamy pokazana rodzine, a szczegolnie perypetie mlodego chlopaka z jego debilnym bratem. Debilnym nie autystycznym, bo pieprze polityczna poprawnosc a teraz odniose sie do calego zaciecia, niby to jacy powinnismy byc tolerancyjni, wspolczujacy, milosierni. Powiem tylko ze takie patologie powinny byc eliminowane lub separowane zeby nie psuc zycia ludziom normalnym, w tym wypadku autystyk zatruwa zycie swojemu normalnemu bratu. Sparta Panowie i Panie, sami spieprzymy sobie cywilizacje pozwalajac takim powalencom wegetowac.

ocenił(a) film na 7
swaatlo

Nazywanie osoby chorej debilną, nie jest przejawem rezygnacji z politycznej poprawności, jest przejawem debilizmu.

Jeśli będziesz w swoich postach nawoływał do eliminowania ze społeczeństwa kogokolwiek, Twoje posty będą usuwane. Jeśli chcesz usuwać jednostki zatruwające życie innym, zacznij od wymazania siebie samego.

swaatlo

Życzę Ci z całego serca żeby dotknęła Cię bardzo silna tragedia , żeby Twoje życie wyglądało jak byt warzywa , żeby o Tobie mieli takie zdanie jakie Ty masz o osobach autystycznych . Patologią jesteś niestety właśnie Ty , i właśnie takie osoby powinny być eliminowane z odseparowane od społeczeństwa .
Szkoda że takie osoby jak Ty w ogóle się rodzą , dokładnie jak napisałeś "Sparta " mądrych w gębie jak Ty powinno się eliminować .

gration

bez serca ... zupełnie bez serca.
jesteś zerem, nikim rozumiesz? NIKIM.
jak można byc tak okrutną osobą w stosunku do niepełnosprawnych?
jezu, brak mi słow po prostu, jak to przeczytałam to ręce mi się załamały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones