PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012800}

Czas dla siebie

Me Time
4,8 7 412
ocen
4,8 10 1 7412
Czas dla siebie
powrót do forum filmu Czas dla siebie

Córka się pyta co to jest p.e.n.e.s? Progresywny tata wyjaśnia: "ty nie masz ale kiedyś w którymś momencie możesz go sobie sprawić" jestem dumny z netfix, że porusza takie trudne tematy w filmach xD a teraz idę rzucić pawia

nawieczor

Hahaha! Miałem dokładnie takie same odczucia xD Co za masakra... Świat jaki znamy musi ulec zagładzie :D

ocenił(a) film na 3
marcin_pl76

drugim wtf był duży żółw który łaził po kuchni i srał gdzie popadnie xDtrzecim wtf rozpuszczone bachory, efekt wychowania przez męską gospodynię domowączwartym wtf byli cwaniacy, którzy pod płaszczykiem dbania o środowisko czy iii świat wyciągali od frajerów kasę. Można zarobić na eksporcie sponsorowanych kondomów xD żona świadomość pantofelka dla kogo pracuje i co tak naprawdę dla szefa robi

nawieczor

Czyli to w pewnym sensie dokument. Absolutyzacja subiektywnej woli (tutaj rodzica) w krzywym zwierciadle. Jak się znajdą jakieś oburzone umysły to polecam sięgnąć po:

"Między chromosomem a paragrafem. Transseksualizm w ujęciu prawnym społecznym i medycznym" Błażej Kmieciak, 2021

"Irreversible Damage: The Transgender Craze Seducing Our Daughters" Abigail Shrier, 2020

"Trans Life Survivors" Walt Heyer, 2018

"Kiedy Harry stał się Sally" Ryan Anderson, 2021

czy też prace Kennetha Zuckera

PS: Czekamy na dodanie do bazy What is a Woman (2022) Folka.

PoppinTom

Warto też zajrzeć na kanał YouTube - Matt Walsh: https://www.youtube.com/c/MattWalsh ; Matt przygląda się absurdom poprawnej polityczności i wyjaśnia, jak egocentryczne zachowania rodziców potrafią zniszczyć życie małych dzieci

narysujmicos

Rodzi się pytanie. Ile jest w tych przypadkach egocentryzmu, głupoty czy też zwyczajnej naiwności. Broniłbym trochę rodziców w tym ostatnim przypadku. Lekarz powie "coś" (czyt. naukowy bełkot) laikowi, ten drugi automatycznie zakłada iż wersy z przysięgi Hipokratesa dają +10 do ochrony przed czarną magią...a później słyszymy o chorych eksperymentach jak ten Johna Money'a na bliźniakach.

PoppinTom

PS: Matt dobrze trolluje ale AwakenWithJP założył poprzeczkę wyżej xD

nawieczor

nie dotarłem już do tego miejsca :D

marcin_pl76

Dlatego właśnie nie lubię oglądać nowych filmów.

nawieczor

Naprawdę padło tam coś takiego? Kuuuuuuuuuuuuuur...

ocenił(a) film na 3
narysujmicos

tak padło xD

nawieczor

Będzie że jestem lewicowy i w ogóle, ale wg mnie chodziło o to że sprawić w sensie chłopaka - że może mieć chłopaka kiedyś :D ja tak to odebrałem.

ocenił(a) film na 3
fizzlymike

Powiedz mi czy w filozofii lewicowej można "mieć" części ciała innego człowieka? Jest powiedzenie na całym świecie: "mam chłopaka" ale nie istnieje (do tej pory) "mam penis* chłopaka" więc?

nawieczor

A tego to nie wiem, nie znam "filozofii lewicowej" jak to określiłeś. Niemniej przedstawiłem swoje zdanie i to jak to odebrałem :) Najwidoczniej każdy rozumie to jak chce... :)

nawieczor

Dla mnie ten tekst z penisem akurat był śmieszny, ale jak widać, nietrudno jest urazić prawackie uczucia. xD

ocenił(a) film na 3
Kubolski

nie przejmuj się, prostym nieskomplikowanym umysłom, umyka wiele podtekstów i dwuznaczności w komunikatach, więc zmniejszają wynikające stąd napięcie: śmiechem.

nawieczor

Ten Netflix to jest jakaś parodia westernu.

ocenił(a) film na 5
nawieczor

również to zrozumiałem, że ojcu chodziło że może sobie sprawić chłopaka tj dać mu dupy , w tym sensie niejako sobie 'ogarnie' penisa

która wersja jest bardziej patologiczna - nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones