Odtwórz Zwiastun nr 1 1:59

Zobacz Czas zapłaty zwiastun

Film

Welcome to the Punch

2013 1 godz. 39 min.
6,1 11 600
ocen
6,1 10 11600
4 516
chce zobaczyć
{"id":"623874","linkUrl":"/film/Czas+zap%C5%82aty-2013-623874","alt":"Czas zapłaty","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/74/623874/7565405.2.jpg"}
Do Londynu przyjeżdża przebiegły złodziej, Jacob Sternwood. Okaleczony przez niego w przeszłości detektyw Lewinsky chce ująć zbira.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Czas zapłaty
Czas zapłaty (2013) Zwiastun nr 1 1:59
Czas zapłaty
Czas zapłaty (2013) Fragment nr 3 1:58
Czas zapłaty
Czas zapłaty (2013) Fragment nr 2 1:41
Czas zapłaty | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Oficer policji Max Lewinsky ([person=69978]McAvoy[/person]) jest o krok od schwytania arcyprzęstepcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda ([person=64511]Strong[/person]). Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko, zostawiając Maksa z przestrzelonym kolanem i upokarzającym poczuciem porażki. Po trzech latach, kiedy policjant wciąż boryka się z fizycznymi i psychicznymi konsekwencjami tego wydarzenia, nadarza się okazja do rewanżu. Nastoletni syn Jacoba popada w tarapaty, więc ojciec, aby go ratować, porzuca swoje bezpieczne schronienie na Islandii i wraca do Londynu. Max ma wreszcie okazję dorwać odwiecznego wroga. Rozpoczyna się pościg, w trakcie którego młody policjant z zaskoczeniem odkrywa, że być może Jacob nie jest jedynym czarnym charakterem w okolicy.

Oficer policji Max Lewinsky (McAvoy) jest o krok od schwytania arcyprzęstepcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda (Strong). Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko, zostawiając Maksa z przestrzelonym kolanem i upokarzającym poczuciem porażki. Po trzech latach, kiedy policjant wciąż boryka się z fizycznymi iOficer policji Max Lewinsky (McAvoy) jest o krok od schwytania arcyprzęstepcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda (Strong). Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko, zostawiając Maksa z przestrzelonym kolanem i upokarzającym poczuciem porażki. Po trzech latach, kiedy policjant wciąż boryka się z fizycznymi i psychicznymi konsekwencjami tego wydarzenia, nadarza się okazja do rewanżu. Nastoletni syn Jacoba popada w tarapaty, więc ojciec, aby go ratować, porzuca swoje bezpieczne schronienie na Islandii i wraca do Londynu. Max ma wreszcie okazję dorwać odwiecznego wroga. Rozpoczyna się pościg, w trakcie którego młody policjant z zaskoczeniem odkrywa, że być może Jacob nie jest jedynym czarnym charakterem w okolicy.

boxoffice
$3 926 386 na świecie
$9 747 w USA
$3 916 639 poza USA
budżet
$8 500 000
studio
Automatik Entertainment / Between The Eyes / Scott Free Productions / Więcej...
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Welcome to the Punch
inne tytuły
Czas zapłaty Polska
Więcej...
Film kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Reżyser i scenarzysta w jednym, czyli Eran Creevy zaczyna pierwsze oesy podobnie jak autor "Informatora". więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 86%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Znacznie lepszy niż się spodziewałem

  Gregory_deVar ocenił(a) film na 8

  Muszę przyznać, że to autentycznie ciekawy i dobry film. Nie można tego nazwać klasycznym filmem sensacyjnym ani dramatem sensacyjnym - raczej pasuje określenie - kryminał sensacyjny z "mrocznym" klimatem. Sporo zmian akcji, sporo zaskoczeń - wartka akcja z inteligentnymi ... więcej

 • czemu takie niskie oceny ?

  grapaula ocenił(a) film na 10

  Nie rozumiem czemu takie niskie oceny , film jest swieny i super sie go oglada

 • 7/10 tylko McAvoy i Strong trzymają ten film na poziomie

  glam_girl ocenił(a) film na 7

  reszta jest moim zdaniem mało zgrana, co nie zmienia faktu, że film oglądało się całkiem przyjemnie.

  • Lotna brygada. Czy tylko ja widzę podobieństwa?

   rydwan81

   Film identycznie zrobiony. W ten sam sposób pokazany Londyn. Pełno nocnych ujęc z lotu ptaka i surowych wnętrz. Do tego akcja i policjanci w przeciętnych ale szybkich furach. Film nieco ciekawszy i szybciej prowadzony niż LB i mile sie go oglądało.

  • Dobry film z ciekawą akcją

   Longhos ocenił(a) film na 8

   Polecam, warto go obejrzeć.