Kabhi Khushi Kabhie Gham...

3 godz. 30 min.
6,9 46 574
oceny
6,9 10 46574
5 784
chce zobaczyć
5,9 7
ocen krytyków
{"rate":5.857143,"count":7}
{"type":"film","id":127613,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kabhi+Khushi+Kabhie+Gham...-2001-127613/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz
 • Pierwszy film produkcji Bollywood, jaki obejrzałam. Od niego wszystko się zaczęło, bo film mnie zauroczył. Coś takiego trzeba czasem zobaczyć, przenieść się w inny, kolorowy świat. Oddać bez reszty pięknej muzyce, spojrzeć na życie innymi kategoriami.. Uwierzyć, że może być pięknie. Polecam.

 • Radmelka ocenił(a) ten film na: 7

  Fiszbina ze mną było tak samo :)
  pozdrawiam

 • Justi_Lubin ocenił(a) ten film na: 7

  Radmelka Ze mną również!

 • mbm1988 ocenił(a) ten film na: 7

  Fiszbina Yashovardhan Raichand to dobry aktor, ale mało znany poza Indiami. Film faktycznie niezły, solidny. Egzotyka, tańce, stroje, muzyka wszystko czego potrzeba. Może jako facet powinienem się wstydzić (nie mam oczywiście takiego zamiaru xd), ale film jest autentycznie dobry i z czystym sumieniem można polecić.

 • mbm1988 Ale czy nie masz wrażenia, oglądając taki film, że wszystko tam jest piękniejsze, lepsze..? I mimo, że to dość długawa produkcja ogląda się przyjemnie po prostu do ostatniej minuty.. I wstydzić się? Ależ skąd ! Czego.. ;-) Drogi kolego, aż miło ;-)

 • mbm1988 ocenił(a) ten film na: 7

  Fiszbina Lepsze, piękniejsze? Jest takie powiedzenie - wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Indie nie są takim rajem w rzeczywistości, sztywny system kast jeszcze istnieje, wielkie slumsy itd. Zauważ, że film opowiada o bogatej rodzinie i dziewczynie z uboższej (wielki skrót myślowy), ubodzy nie żyli nawet w jej warunkach, a świat bogatych w każdym filmie jest piękny.
  Myślę, że nas Europejczyków pociąga właśnie egzotyka, stroje, tańce, nietypowy wokal. Stwarza taką magię, przykuwa uwagę, ale nie wiem czy jest tam lepiej. Z całą pewnością takie kino stawi miłe urozmaicenie wobec amerykańskiego kina efektów specjalnych.

 • Fiszbina To był również mój pierwszy film z Bollywood no i chyba jeden z najlepszych. Bardzo oryginalny i piękny film.

 • szymonliwo Cieszę się, że jest jednak grono zwolenników kina Bollywood. Na jesienne, smutne i długie wieczory. Jak znalazł, ha! -)

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  Fiszbina Po bolly chce mi się tańczyć. I wewnętrznie jestem 5 kg lżejsza. Za to lubię te filmy.
  Nie za ultradramatyczne oddanie egzystencji ludzkiej. Od tego jest kilku innych.

 • Alisha_96 ocenił(a) ten film na: 10

  Fiszbina To był także mój pierwszy film Bollywood jaki obejrzałam. Jeden z moich ulubionych filmów. Wspaniała historia miłosna, która wzrusza do łez. Po obejrzeniu tego filmu zaczęłam szukać kolejnych produkcji i po prostu zakochałam się w Bollywood ;)