PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 378
ocen
6,7 10 1 7378
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

Moim skromnym zdaniem film kwalifikuje się jako dramat na pierwszym miejscu, później "obyczajowy" i na końcu dopiero jako komedia. Ale ja tylko skromny żuczek jestem :)

ocenił(a) film na 9
g_blaszczyk

Film bardzo trudno "zamknąć w szufladki", to bardzo fajnie, bo najważniejsze jest, że przekazuje ciekawą treść. Zgadzam się z Tobą, że najpierw jest to dramat "na pierwszym miejscu" ; ) Dramat z odpowiednią dozą humoru ukazujący życie codzienne :P

ocenił(a) film na 3
maciek4444

oczywiscie ze tylko i wylacznie dramat... komedia to ostatnie slowo chyba ktorym mozna okreslic ten film.

co do przekazu i tresci jaka jest w filmie.. dla mnie to on zrobiony jest strasznie slabo :/ zreszta jak zdecydowana wiekszosc polskich filmow.. skoro tresc jest taka przejmujaca film powinien trzymac ogladajacego do samego konca, przykutego do ekranu.. mnie chec ogladania go opuscila troche w ponad polowie filmu.. slabiutko :/

ocenił(a) film na 6
g_blaszczyk

No moim rówznież skromnym zdaniem podpisuje sie pod twoją wypowiedź... Fakt, jesst kilka śmiesznych scen, ale żeby to była komedia to bym nie powiedziała! Mi również to bardziej na dramat pasuje, albo poprostu obyczajowy.

"jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones