PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 378
ocen
6,7 10 1 7378
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

No beznadzieja

ocenił(a) film na 2

Film jest tragiczny. ani to komedia, ani dramat. Oba gatunki przeplatają się tu bez ładu i sensu.
Występuje antybohater. Aż chce się krzyknąć : "Zasłużyłeś sobie". zero współczucia, czy chociaż sympatii dla Piotrusia.
Nic w tym filmie nie trzyma się kupy. NIE POLECAM.

ocenił(a) film na 1
reggie6

Zgadzam się, lepiej zostać w domu i oglądać kreskówki. Teraz pytanie czemu ktoś za taką szmire zapłacił? Jedyne co na plus to, to że przynajmniej zdjęcia nie są zwalone, Scenariusz ? nie pytać, przyznam się że zupełnie nie rozumiem motywów lub ich braku pana p. dialogi, toż już nawet Masłowska posługuje się bardziej realnym językiem ulicy. Realizacja??? Bez komentarza.

Jako osoba lubiąca kino nie tuzinkowe chce zobaczyć wreszcie dobry film o ludziach podobnych do mnie, na serio mam już dość kina o przegranych pokrakach polskich przemian, może czas porzucić nędzny moralitet? Kiedy będą polscy Samotni? Polski human traffic? A jak już bawimy się w takie kino to albo na serio i z zachowaniem ścisłych realiów, lub w sposób senny i zmysłowy ale nie głupi ? (nie szukając daleko to co pana autora inspirowało czyli Czyż Nie Dobija Się Koni lub w drugim wypadku ? tu brak chyba inspiracji Nazwij to Snem).
Ocena 1 a powinno być zero.

ocenił(a) film na 2
df_mail

Dobrze powiedziane.

Ale a propos polskich odpowiedników, to ponoć "Że Życie Ma Sens" jest w miarę dobre, niestety jeszcze nie oglądałem:(

Myślę jednak, że filmów polskich na miare tych co wymieniłeś się tak naprawdę nie doczekamy:(

ocenił(a) film na 7
reggie6

odpuść sobie "że życie.." nie dostrzeżesz klimatu, ojczyzna za bardzo nam sie zmieniła.

ocenił(a) film na 9
hasz

Mysle, że to nie tylko o ojczyznie... Film pokazuje wartosci ponad czasowe, ktore mozna spotkac wszedzie i nie nalezy probowac nawet współczuć bohaterowi, bo jest to przestroga, ze kazdy moze sie tak stoczyc.

ocenił(a) film na 9
maciek4444

I zapomnialem dodac, ze takie filmy jak human traffic, czy temu podobne, tez sa filmami "moralizującymi"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones