PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4545}

Czekolada

Chocolat
7,5 218 027
ocen
7,5 10 1 218027
6,8 25
ocen krytyków
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

Film jest poprostu invraisemblable!! :) Strasznie mi się spodobał !! :))) Ah ten Johnny, jak zwykle wspaniały choć go tam za wiele nie bylo:P ! POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Olaa

Mnie bardziej podobałe się Binoche ,choć pewnie dlatego że jestem facetem i to hetero. Podobałe mi się nie tylko fizycznie ,ale przede wszystkim jako całeść ,prawdziwa kobieta. Film jest oczywiście troszkę za "hollywood-ski",wszystko się dobrze kończy i wogóle ,ale teki on musiał po prostu być. I nie wkurzajmy się na optymistyczne zakończenie ,w takich filmach jak ten ono jest po prostu wskazane. Uważam ,że niejedna matka ,żona ,kobieta i mężczyzna powinni obejreć ten film i pobrać z niego co nieco do własnego życia. Na pewno warto. Do Każdego można można jakoś dotrzeć jeśli się chce ,nasza bochaterka robiła to za pomocą czekolady ,ale tylko pozornie ,tak naprawdę jej wewnętrzne ciepło ,uśmiech i optymizm zdaiałeł wiele. Oby i nam tego nie zabrakło... Pozdrawiam -Andrzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones