PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4545}

Czekolada

Chocolat
7,5 218 025
ocen
7,5 10 1 218025
6,8 25
ocen krytyków
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

Na słodko:)

ocenił(a) film na 9

Jako fan talentu Johnny'ego Depp'a nie mogłem przejśc obojętnie obok filmu, który na dzisiejszy wieczór proponowała telewizja polska;) Po przeczytaniu opisu zasiadłem przed TV w oczekiwaniu na ciekawą, po części bajkową opowieść, która będzie zarowno wesoła jak i momentami poważna... i nie rozczarowałem się ani troche:) Bardzo miło oglądało się tą trzeba przyznać oryginalną i przez to wciągającą, ciepłą historię pełną pozytywnej energii... oraz (nikt nie zaprzeczy!) pełną słodyczy!:) Gdy do tego dodamy świetną grę aktorską (przede wszystkim Johnny'ego Depp'a;) Charaktery odgrywane przez niego przeważnie są dość podobne do siebie co jest według mnie bardzo wielkim plusem filmów z jego udziałem, bo góry wiem, że przynajmniej jedna postać będzie podobać mi się napewno:) Genialny aktor!) otrzymujemy wspaniały film, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Historia zdecydowanie "nakręca się" z czasem... po niedokońca zachęcającym początku (troche zaczynałem się martwić... jednak nie potrzebnie) akcja zdecydowanie rozwija się i co raz bardziej zaciekawia. W tym miejscu warto pochwalić także naprawdę wspaniałe zakończenie... a przecież "koniec wieńczy dzieło";) Dzieło bardzo oryginalne i zdecydowanie warte obejrzenia! Ocena: 9-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones