PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4808}

Czerwony świt

Red Dawn
5,7 4 083
oceny
5,7 10 1 4083
5,7 3
oceny krytyków
Czerwony świt
powrót do forum filmu Czerwony świt

A to nie kosmici!!!!!

ocenił(a) film na 1

Cud się stał, kosmici dali sobie czadu i olali usa, ale za to ta cała faszystowska, reźimowska i w ogóle zła i podła Korea zaatakowała najbardziej ogłupiały kraj na świecie. Oczywiście w filmie (jak zawsze) z usa zrobiono bohaterów i to nie byle jakich, tylko jakieś dzieciaków, a z tych co atakują zawsze robi się niedoj***w. Film jest po prostu propagandową szmirą, jestem zatym aby każdy kraj miał atomówkę, nawet ta nieszczęsna korea żeby miał większy arsenał od żydków, bo ktoś musi trzymać najgłupsze społeczeństwo (usa) za mordę, aby znów nie poświęciła 3000 swoich obywateli, tylko po to by napaść na niewinny kraj (irak). Pyta jak nic, film tylko dla naiwnych.

buttle

Pomijam fakt że pomyliłeś filmy bo akurat Korea atakuje USA w wersji 2012 .W tej wersji USA atakuje Cuba i ZSRR. Ale co do reszty komentarza mogę ci jedynie współczuć życia w świecie spiskowych teorii dziejów.Następnym razem zrób tak.Napisz na kartce to co chcesz napisać tutaj , przeczytaj w 10 razy ,potem wyrzuć kartkę i idź na spacer .Życzę zdrowia.

ocenił(a) film na 1
kefir71

A dzięki! Tu jest ten komentarz, fakt pomyliłem filmy. Co do teorii spiskowych to gdzie tam przecież nie ma żydów, masonów, jest tylko święty mikołaj. A polska w cale się nie zwija, a wszystkim tym co wierzą w spiski i mieszkają w Polsce radzę i to poważnie nauczyć się języka angielskiego i ewakuować się. No i nie zapomnijcie że w unii europejskiej wszyscy zostaniemy braćmi...

ps. szkoda że nie mam pod rękom człowieczka który głosował za wejściem do unii, wyżyłbym się trochę ;)

buttle

Masz typowy problem w większości naszego narodu. Swoją własną niezdarność i brak przystosowania nazywasz międzynarodowym spiskiem żydów ,masonów i cyklistów. Nasza megalomania gdyby miała wartość w złocie była by drugim fortem Knox . Nie chce się rozpisywać bo i tak cię nie przekonam jak nie jetem w stanie wytłumaczyć koniowi że istnieje świat którego nie widzi bo ma klapki na oczach.

P.s Ja głosowałem za wejściem do unii i tego nie żałuje ,ty zapewne jesteś zwolennikiem panslawizmu z Putinem ,Łukaszenką i Kaczyńskim na czele.

ocenił(a) film na 1
kefir71

To żaden problem, problem masz ty i faktycznie nie masz o czym się rozpisywać. Właśnie wróciłem z wycieczki, proponuję to wszystkim - nie nie... żadnej zagranicznej, jedź do dowolnego miasta w Polsce, i co się rzuca w oczy? Po za pustymi domami, mieszkaniami gdzie ich właściciele są pewni po za granicami. Podchodzę do byle pierdołka i tabliczką z 12 gwiazdkami i napis "dofinansowanie.... ble ble ble..." Za nasze własne pieniądze ktoś sobie kupuje Polskę jak stara dziwkę za grosze. Ba u mnie w rodzinnym mieście to samo, co krok co budynek, 12 gwiazdek w kółku, ba nawet na niektórych inwestycjach podane są kwoty dofinansowania i to co do grosza! Nic tylko się cieszyć jak rzeka kasy płynie z UE, tej samej którą jej zapłaciliśmy. Po drugie zobacz co zrobiła ta nieszczęsna transformacja polski, gdyby nie to polska była by bogatym krajem, a taka UE nie miała by prawa nam dyktować praw! Ponad to polska będzie taką czarną dziurą w europie, bieda, biega i głód. Jeżeli to jest dla ciebie teoria spiskowa, to poczytaj.

P.S. Demokracja ma to do siebie że jest najgłupszym ustrojem, większość decyduje, jak myślisz więcej jest ludzi głupich czy mądrych?

ocenił(a) film na 1
buttle

A jeszcze jedna ciekawostkę mam, porównajcie sobie daty! Stworzenia EU i transformacji polski..... Wnioski?

ocenił(a) film na 7
kefir71

Dopisuję się do pańskiego komentarza. Nie wierzę, że tyle jest osób, które żyją w wyimaginowanym świecie fantazji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones