PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30720}
7,0 49 892
oceny
7,0 10 1 49892
6,5 22
oceny krytyków
Czy leci z nami pilot
powrót do forum filmu Czy leci z nami pilot?

Film w otoczce znanych aktorów wali widza podtekstami pedofilskimi i samobójczymi co z pewnością nie wzbudza pozytywnego nastroju. Pod zasłoną kultury i profesjonalizmu - za dużo żartów opiera się na samobójstwach. pefodilii. Nie rusza mnie to w żaden sposób - nie śmieszy.. Film z pewnością ciekawy. Sceny, które są tu w zamierzeniu śmieszne są w większości tylko ciekawe. JA nie znajduje w sobie nawet siły by się naprawdę i szczerze śmiać z tego i za dużo mnie to wymuszone śmianie kosztuje.
Jak na razie śmieszna była scena z roger roger czyli mix komend pilotów z ich imionami co wprowadzało ich w śmieszne pomyłki - reszta żartów w większości sztywna i bez polotu. Ogólnie film jest dobry naprawdę 7/10

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Gagi w filmie zasadzają się przede wszystkim na absurdzie, widocznie bieżesz wszystko zbyt dosłownie. Poza tym to były piękne czasy, kiedy można było obśmiać równo wojsko, zakonnice, Żyda, pedofila itd i nie wyjść na skandalistę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones