PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614782}

Dźwięk mego głosu

Sound of My Voice
6,5 2 343
oceny
6,5 10 1 2343
Dźwięk mego głosu
powrót do forum filmu Dźwięk mego głosu

4/10

ocenił(a) film na 4

Film się kończy w momencie w którym powinien się zacząć.Można sobie powiedzie jasno 2 zakończenia 1 to to że dziewczynkę kiedyś spotkała i nauczyła powitania i 2 bardziej realne co dowodzi dziwnych konstrukcji budowanych w domu z klocków i też jest dziwnym wykonywanie zastrzyków przez jej ojca, że też pochodzi z przyszłości.

sylwester_3

Wg mnie ta przywódczyni sekty - Maggie-była po prostu obłąkana. Nie pochodziła z przyszłości jak jej się wydawało, a ta dziewczynka wcale nie była jaj matką w przyszłości to tylko jej urojona fantazja. Dobre zakończenie filmu.

ocenił(a) film na 10
sylwester_3

tak, kiedys spotkała dziewczynkę, bo to była jej matka, skoro nauczyła ją powitania to czemu dziewczynka powiedziała :"skad znasz moje sekretne powitanie" ?

może te zastrzyki spełniały inną rolę, np. może była chora na coś, albo to były witaminy

Maggie była obłąkana ? czy człowiek obłąkany tak się zachowuje ? urojona fantazja, gdyby była jej urojeniem to nie znała by powitania, poza tym była dośc mądra

pawel059

Skoro Maggie miała wiedzę i pamięć z przyszłości, to i jej pseudo-matka powinna mieć. A jednak <córki> nie kojarzyła.
Ale szczerze powiem: jestem prosto po seansie i nie mam zdania, nie wiem, jak ocenić film. Lubię filmy z dwojakimi zakończeniami, ale tutaj nawet nie wiem, jak to ugryźć.

ocenił(a) film na 10
zifua

Maggie sama była z przyszłosci, a jej matka jej nie znała jeszcze bo jej nie urodziła jeszcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones