plakat filmu Dama za burtą

Dama za burtą

Overboard
7,2 8 258
ocen
7,2 10 1 8258
3 094
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":8800,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dama+za+burt%C4%85-1987-8800/tv","text":"W TV"}]}
Dama za burtą
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Joanna Slayton (Goldie Hawn) jest bardzo bogatą i cyniczną kobietą. Kiedy na należącym do niej i jej męża (Edward Herrmann) jachcie pojawia się cieśla Dean Proffitt (Kurt Russell), Joanna wyśmiewa go, a później nie płacąc mu za wykonaną pracę, wyrzuca za burtę. Następnego dnia, będąca na lekkim kacu kobieta, sama wpada do wody, tracącJoanna Slayton (Goldie Hawn) jest bardzo bogatą i cyniczną kobietą. Kiedy na należącym do niej i jej męża (Edward Herrmann) jachcie pojawia się cieśla Dean Proffitt (Kurt Russell), Joanna wyśmiewa go, a później nie płacąc mu za wykonaną pracę, wyrzuca za burtę. Następnego dnia, będąca na lekkim kacu kobieta, sama wpada do wody, tracąc przy tym pamięć. Ponownie spotyka Deana, który widzi w tym niesamowitą okazję do wyrównania rachunków. Mężczyzna podaje się za jej męża, wmawia, że jest kurą domową oraz ma czworo dzieci. Joanna (od teraz Annie) zostaje przywieziona na farmę, gdzie przeżywa szok - dom jest jak z koszmaru, a dzieci rozwydrzone. Do kobiety powoli dociera, że to nie jej świat oraz, że zaczyna zakochiwać się w Deanie.

Dama za burtą zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.