PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 360
ocen
6,3 10 1 37360
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

Zakończenie..:D

użytkownik usunięty

Zakończenie po prostu miażdży..polecam każdemu ten film! :D

ocenił(a) film na 10

zgadzam się, w życiu bym się nie spodziewała :D

użytkownik usunięty
gypsyjeu

dokładnie! szczene zbierałam z podłogi :D

ocenił(a) film na 8

moim zdaniem jedno z najlepszych zakończeń w horrorach w ogóle!

użytkownik usunięty
manowce

W pełni się zgadzam :D

ocenił(a) film na 7

Zakończenie takie że ciary przechodzą :D Jeśli wahałem się między oceną 6 a 7 to daję 7 właśnie m.in. ze względu na zakończenie.

ocenił(a) film na 5
guliver_filmweb

Wytłumaczy ktoś kim była macocha głównego bohatera ? Ta Marry to nie mogła być bo daty się nie zgadzają co nie ?

ocenił(a) film na 10
Reetz

Spoiler....Jak zrobić lalkę idealna?czyli według Merry nie do odróżnienia z człowiekiem tak prawdziwa, a po drugiej stronie był portret Elli, co znaczy że ona nie była człowiekiem tylko lalka tak wykonana... cały czas kierowała nią Merry

ocenił(a) film na 7
Reetz

Są dwie opcje: Mary Shaw przerobiona pośmiertnie na lalkę po kilku "operacjach plastycznych" albo klasyczne opętanie.
Na portrecie siedziała, a ojciech bohatera stał, więc jeszcze nie był jej kukiełką. Miałem wiele wątpliwości co do tego zwrotu wydarzeń, ale wszystko się klei (choć mało prawdopodobne jest, że nikt nie zauważył, że ojciec jest kukłą, ale to w końcu film nie rzeczywistość).
Do tego dochodzi też kwestia rozmowy telefonicznej z Henrym, ale uznaje to za typowe opętanie urządzeń przez duchy typu poltergeist - więc nie był to raczej tak dobry pokaz brzuchomóstwa,

ocenił(a) film na 6

Polecam zobaczyć alternatywne zakończenie jest według mnie lepsze :)

ocenił(a) film na 6
andzia192

Jakie?

ocenił(a) film na 6

Nie powiem, że miażdży, bo film cierpi na za małą ilość bohaterów i na końcu pozostaje już tylko ta macocha i ojciec, więc trochę da się domyślić, ale faktycznie to co zrobiono z ojcem na końcu to bardzo dobrze wymyślono.

Alternatywne zakończenie trochę więcej tłumaczy, rozwiewa pewne wątpliwości, ale finalnie to które jest w filmie przynajmniej mocne jest w swojej prostocie.

ocenił(a) film na 8
RipRoy

jakie jest alternatywne zakończenie?

ocenił(a) film na 3

mnie nie zmiażdzyło, było do przewidzenia

ocenił(a) film na 8
sally_storm

Tak, widzę, że ty należysz do ludzi, ktorzy już po napisach początkowych wiedzą kto zabił (nawet jeśli w filmie nie ma żadnego zabojstwa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones