PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 709
ocen
6,3 10 1 24709
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Od jakiegoś czasu można zaobserwować upadek Kina ale to jest jakieś totalne nieporozumienie.

ot1k

Masz racje,nuda,porażka,nawet krew i cycki nie ratują tego filmu.

ot1k

dołączam się do Panów "nic dodać nic ująć";p;p...

użytkownik usunięty
ot1k

Rraczej słaby ale krew i cycki dają radę :)

ocenił(a) film na 8
ot1k

To trzeba nie mieć mózgu, żeby nie lubić filmów akcji, wpadać i dawać im 1! Jak ci się podobają żałosne historyjki miłosne to sobie oglądaj takie filmy, a od akcji trzymaj się z daleka. Lekki film do piwka i chipsów z kumplami i takie też są potrzebne, a że się wielkiemu znaFFFcy kina nie podobają to już inna sprawa. Nie oglądaj, nie oceniaj i nie komentuj!

ocenił(a) film na 7
Lukininho

Ja bym jeszcze dodał, jesteś masochistą i wiesz że czegoś nie lubisz, oglądasz i później narzekasz, to masz fajnie. Dokładnie na wieczór z kumplami przy piwie w sam raz :)

ocenił(a) film na 7
ot1k

Panowie troszeczkę przesadzacie. Dobrze zagrał S.Bean - a i Frankenstain był niezły. Może i faktycznie naciągane ale właśnie takie miało być - spokojnie 7/10 bo dobrze się oglądało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
0wner2

Tych co nie grzeszą inteligencją zachęcam jednak do ukończenia podstawówki bo po poziomie wypowiedzi nie odbiegacie od moich uczniów. Więc dzieciaczki więcej myślenia a mniej wyzywania. Filmów akcji do piwa jest wiele w, których głupota nie świeci jak Gwiazda Betlejemska i takie właśnie filmy oglądam ze smakiem. Masochistą nie jestem raczej a film obejrzałem do końca bo nie lobię przezywać w trakcie nawet takiego gniota. Więc jeżeli ameby nie maja nic konstruktywnego do napisania zachęcam jednak do nauki a nie trollowania.

ocenił(a) film na 5
ot1k

Tanie kin akcji klasy c .
Pierwsza część szybsza , lepsza , droższa , bardziej efektowna i lepsza obsada .
Ale niektórym może się podobać

ocenił(a) film na 1
Kofwit

Według mnie pierwsza część była o niebo lepsza od drugiej.

ot1k

Sie tam znasz pajacu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ot1k

Masochistą nie jestem raczej a film obejrzałem do końca bo nie "lobię" (?) przezywać w trakcie nawet takiego gniota."
Rozumiem, że zrozumiałeś, że chodziło mi o to że skoro widziałeś Predators (też mi się nie podobał ) a film był droższy i z lepszą obsadą. To ja na twoim miejscu, filmu który wyszedł od razu na rynek dvd i blue ray bym nie tykał.

Owner2 panu mogło się nie podobać, ale że obraża tym którym się podobało to też o nim ciekawie świadczy. A ty go jeszcze w tym przekonaniu utrwalasz, że ci którym się podobało to nieuki i tłuki.

Robert831231

Mam go w dupie, a Predators jest super! :D

ocenił(a) film na 5
ot1k

a ja jestem dyrektorem gimnazjum i takiego nauczyciela z takimi poglądami jak Ty od razu bym zwolnił.
masz inne zdanie - ok, ale naucz się wyrażać swoją opinię w inny sposób, bo pisząc o tym IQ sam udowadniasz, że nie potrafisz pogodzić się z tym, że ktoś inaczej postrzega pewne walory.
jak Ci się nie podoba to oceń i na tym skończ, a jak już musisz komentować to rób to intelientnie, a nie prymitywnie.

ocenił(a) film na 7
0wner2

Dokładnie tak. Jedynka lepsza, ale film dobry, 7/10 jak dla mnie ;)

ocenił(a) film na 1
ot1k

Też mi dyrektor, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a może korzystasz z anonimowości ,którą daje internet i koloryzujesz sobie życie ale to nie mój problem- ciekawostką jest dla mnie dyrektor wyrzucający za poglądy, może jednak czas dorosnąć i nie udawać kogoś innego niż się jest :-) . Owner2 jeżeli już się wypłakałeś o wyżaliłeś to się cieszę Twoim szczęściem, mam nadzieję ,ze już nie będziesz tupał i wymachiwał rączkami bo po co się dalej ośmieszać i demonstrować tak niski poziom. Pozostałym proponuje jeszcze raz przeczytać tytuł wątku, jeżeli nie wychodzi podzielić sobie i przeanalizować bo na razie każdy się emocjonuje a wystarczyło by przeczytać ze zrozumieniem.
Robert831231 - za literówki można łapać każdego i w nieskończoność, pisałem po godzinie 4 rano bez oświetlenia więc myślę ,ze każdemu się mogło by zdążyć. A dlaczego oglądałem mimo podanych przez Ciebie faktów? Nie czytam recenzji przed obejrzeniem filmu bo psuje to według mnie całe podejście do filmu.

ocenił(a) film na 7
ot1k

Ja też, ale to sobie zawszę można sprawdzić czy film jest wydany od razu na rynek dvd i wtedy np mnie zapala się lampka "oglądasz na własne ryzyko" i to nawet nie trzeba czytać recenzji. A czasem wystarczy sam trailer :)

PS Sorki za tą z literówką :)

ocenił(a) film na 5
ot1k

działam na wielu forach, i tekst o czytaniu ze zrozumieniem już się powoli zaczyna robić nudny. używają go Ci, którym z trudem przychodzi klarowne nakreślenie tego co chcą napisać. piszesz że nie zrozumiałem a nie tłumaczysz - nauczyciel? chba jego parodia. skoro zarzucasz mi "wyrzucanie ze szkoły za poglądy" a u siebie dopuszczasz "obrażanie za poglądy" to jesteś zupełnie niekonsekwentny a twój tok myślenia jest pozbawiony logiki.
tekst o anonimowości jest wysoce nie na miejscu, polecam Ci jakieś warsztaty, na których powiedzą ci, że krytykuje się nie ludzi, a działąnia jakie podejmują. więc następnym razem zanim zaczniesz określać amebami kogoś kto ma inny gust niż ty, przypomnij sobie słowa kogoś mądrzejszego od ciebie.
tyle ode mnie

ocenił(a) film na 8
ot1k

Wpadasz z tekstem obrażających wszystkich, którym się ten film podobał, a potem jeszcze piszesz coś o trollowaniu. Zabawny jesteś gościu, a nauczycielem to chyba będziesz chciał zostać... Tylko najpierw musisz podstawówkę skończyć ty fanie ameb.

ocenił(a) film na 1
ot1k

Może dlatego ,że wiele razy czytasz ten tekst skierowany właśnie do siebie? Rzekomo dorosłemu człowiekowi mam tłumaczyć znaczenie kilku prostych słów? Może powinieneś poprosić o to kogoś "sprytniejszego", kto by wytłumaczył. Dalej wytykasz mi niekonsekwencje i obrażasz a wystarczyło by jednak trochę się wysilić i zrozumieć najpierw czytany tekst a dopiero później krytykować czyjeś czyny? Dalsza analiza Twojej wypowiedzi nie ma sensu jeżeli nie spełnisz tego warunku, krytykowanie czegoś czego się nie rozumie jest nie na miejscu. Wybacz ale na razie wygląda to jak rozmowa konia z batem.

PS. Nie żebym się czepiał ale człowiekowi podającemu się za dyrektora gimnazjum wypadało by rozpoczynać zdania dużą literą- działanie w szkolnictwie zobowiązuje choć by do szanowania własnego języka.

ot1k

Czemu piszesz sam do siebie?

ocenił(a) film na 5
ot1k

"Może dlatego ,że wiele razy czytasz ten tekst skierowany właśnie do siebie?" - Nie, to dlatego, że większość użytkowników forów internetowych to młodzież, która brak swoich racji kompensuje "odwracaniem kota ogonem" i czepianiem się właśnie szczegółów które nie mają związku ze sprawą. Następnym "zabiegiem" stosowanym nagminnie jest róznież odchodzienie od tematu kiedy nie masz racji. Piszesz ze nie zrozumiałem, i że lepiej żeby ktoś mi pomógł, a wcześniej że jak można nie zrozumieć kilku wyrazów. Otóż ja w pełni zrozumiałem tekts o ambie. To ty sobie ubzdurałeś, że jest inaczej bo nie masz na tyle odwagi by się przyznać że popełniłeś babola. Wiem, że zamiast przeprosić będziesz dalej nieustannie tkwił w swoim przekonaniu coraż bardziej zakręcając sytuację a to interpunkcją a to stanowiskiem itp tid, ale to podstawowe szczeniackie i dobrze znane mi techniki, które potwierdzają twoją niedojrzałość emocjonalną. jeśli już silisz się na ambitną dyskusję to rób to rzeczowo, bo nikt nie bedzie traktował Cię poważnie. Nie ma do tego podstaw. (dam przykład żebyś zrozumiał: piszesz że nie zrozumiałem twoich wypocin, ja pytam czemu tak twierdzisz, ty piszesz o tym, że cię obrażam). Nikt poważny nie bezie dalej z tobą dyskutował, bo od razu widać, że nie ma sensu. I jeszcze jedno- trollowanie, określenie początkowo używane dla określenia osoby która specjalnie wchodzi na fora i minusuje coś na potęgę, bądź sabotuje dyskusje bez jasno określonego celu. spoglądając na Twoje konto widzę, ż troll to idealnie paujące do Ciebie określenie.

ocenił(a) film na 5
ot1k

PS. Nie żebym się czepiał ale człowiekowi podającemu się za nauczyciela wypadało by pisać "choćby" a nie "choć by" - działanie w szkolnictwie zobowiązuje CHOĆBY do szanowania własnego języka.

ocenił(a) film na 1
spirit2029

Jeżeli potzrebujesz pomocy- pomogę bo już wysnówasz śmieszne teorie na mój temat. "Jeżeli masz IQ nie wyższe niż ameba to film Ci sie napewno spodoba." znaczy ,że do zrozumienia filmu nie trzeba być inteligentnym bo jest tak prosty w odbiorze, nie wymagający od widza myślenia- dla mnie strasznie głupi. Nie dyskryminuje tym osób uważających się za inteligentne. Gdybym napisał- "komu się podoba ten film ,ma IQ nie wyższe niż ameba" to miał bym za co przepraszać bo obraził bym wszystkich ,którym film się spodobał. Czy jest to takie trudne do zrozumienia? Odbiegłeś od tematu Ty pierwszy podając się za dyrektora szkoły gimnazjalnej gotowego zwolnić nauczyciela ,którego się nie zrozumiało, ja tylko kontynuowałem. Prosze mi nie zarzucać ,że czepiam się o interpunkcje skoro tego nie robiłem więc prosze o więcej rozsadku bo na razie odbijamy piłeczkę. To ,że nie siedze non stop na FW i nie oceniam filmów jak lecie napewno źle o mnie świadczy- a może wole czas spędzać inaczej? Po prostu minusuje na potęgę filmy ,których oglądanie według mnie jest ewidetnym marnotrawieniem czasu- takie mam prawo i takie wrażenie po filmie, trollowaniem bym tego nie nazwał- prędzej tą całą jałową dyskusję na ,którą marnuje tak cenny czas. Pisząc ,że stosuje szczeniackie techniki, zarzucając niedojżałość emocjonalną kolejny raz obrażasz mnie. Proponuje zastanowić się nad przyczyną tej wymiany poglądów- obraziłem czy moje słowa zostały źle zrozumiane? Smutne jest to ,że emocje często biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.
Nad przeprosinami powinniśmy się jeszcze chyba zastanowić.

PS. Nie nauczam języka polskiego, nie wim czy taka forma jest dopuszczalna czy nie. Po prostu kultura wypowiedzi wymaga choć_by podstaw jak rozpoczynanie zdanie dużą literą bo inaczej jaki dajemy przykład młodzieży? Myślę ,ze czepianie się o takie bzdety nie ejst na miejscu i tym bardziej nie wnosi nic do dyskusji o filmie.

ocenił(a) film na 5
ot1k

Jeżeli masz IQ nie wyższe niż ameba to film Ci sie napewno spodoba. komu się podoba ten film ,ma IQ nie wyższe niż ameba to są zdania które mają w sobie dokładnie takie samo przesłanie. przy czym podkreślam, iż dla mnie równie nie był to film górnolotny, bo dałem 5/10. Nigdy jednak nie napisałem że jeśi ktoś jest głupi (iq ameby pzwala tak przekształcić to zdanie) to film mu się spodoba, bo różne są gusta, a jak wiadomo de gustibus non est disputandum. Kłócił się nie będę bo jak sam zauważyłeś nie ma to sensu. Tak samo jak zwracanie komuś uwagi o interpunkcję (wielkie litery to także interpunkcja) podczas gdy samemu sadzi się byki bardzo często. Rozumiem, że zarchiwizowana już poniekąd forma może być problemem nawet dla nauczyciela, ale czego trzeba uczyć by pisać "wysnówasz" czy "niedojżałość" ? Jak pan mówi, dbijanie piłeczki nie ma sensu i zgodzę się z tym w zupełności. Być może bliżej mi do ortografii bo jestem lingwistą (uczę j.obcych) więc nie będę czynił z tego elementu przetargowego. Zakończmy tą jałową wymianę zdań bo widzę, że chyba i tak nie dojdzemy do porozumienia. DZiwi mnie tylko jedna rzecz (no offence). Skoro dana nam została skala 1-10 to czy Death Race 2 naprawdę zasługuje na 1?

ocenił(a) film na 1
spirit2029

Według mnie każdy film po obejżeniu ,którego mam poczucie ,że straciłem czas jest wart takiej oceny tym bardziej kiedy jest bezmyślny do granic możliwości- jest to moja opinia i się już nie zmieni. Każdy ocenia według swojego uznania, taka możliwość nam dano. Faktycznie bubli narobiłem sporo, wstydze się- pisanie non stop na klawiaturze odnosi u mnie takie skutki, jestem "tylko" w-f 'istą. Co do przesłania prztoczonych zdań mógł bym się dalej upierać ,pierwsze wyraxnie mówi ,że film spodoba sie głupiemu człowiekowi nie wymagającemu niczego więcej od filmu niż dzwięku i poruszających się postaci, drugie zaś określało by wszystkich z góry . Pierwsze odnosi się do głupich- drugie do wszystkich. Aczkolwiek pisząc to zdawałem sobie sprawe ,że można to opacznie zrozumieć, gdybym był tak głupi i chciał bym obrazić osoby ,którym film się podoba napisał bym to otwarcie jak w zdaniu drugim.

ocenił(a) film na 5
ot1k

w porządku

ot1k

A ja np. poczułem się urażony twoim postem, ponieważ IQ mam o wiele wyższe niż ameba, a mimo to film mi się podobał. Rozumiem, że nie chciałeś obrazić wszystkich, ale jednak mnie obraziłeś. I co teraz?

ocenił(a) film na 5
0wner2

Myślę, że zdążyłeś się już odgryźć? ;)

ocenił(a) film na 1
0wner2

No to się skompromitowałeś teraz do reszty, przeczytaj dokładnie, może uda ći się zrozumieć.

ot1k

Przepraszam że się wtrącę, jakie IQ ma Ameba?
Ja pewnie mam niższe, skoro tego nie wiem, ale nigdy nie testowałem ameby. ;)

ot1k

Ale ja mam w dupie twoje bzdury, wkurzyłeś mnie tym tematem to ci pojechałem jak po burej suce więc morde zamknij!!!

ocenił(a) film na 1
0wner2

Nie chciał bym żyć w tak ograniczonym i pozbawionym jakiegokolwiek logicznego myślenia świecie jak ty, współczuje szczerze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ot1k

MAM IQ nie wyższe niż ameba O Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl. UŚWIADOMIŁEŚ MI PRAWDĘ O MNIE DZIĘKI.

HitmanC47

CO MAM TERAZ ZROBIĆ POMÓŻMI BŁAGAN TO DLA MNIE WAŻNE NIE CHCE MIEĆ IQ nie wyższe niż ameba ODP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones