PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 709
ocen
6,3 10 1 24709
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Spoko filmik

ocenił(a) film na 9

Wg mnie naprawdę niezły film. Można się przy nim fajnie zrelaksować. Uważam, podobnie jak "volt_84", że jeśli komuś podobała się pierwsza część i z tej będzie zadowolony.

ocenił(a) film na 6
radek198198

Uważam podobnie.

Death race, budzi skojarzenia z grą carmageddon i za to go lubię.
Film fajnie się ogląda, ale jak ktoś liczy na solidne kino akcji, dopracowane sceny itd. to odradzam.
Do obejrzenia!

ocenił(a) film na 6
tenszin

i dobrze ci się kojarzy....bo według wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Carmageddon) gra Carmageddon była inspirowana filmem Death Race 2000 (z roku 1975) a ten jest powiązany z nowym Death Race (tym z 2008).

ocenił(a) film na 2
radek198198

Chłam jakich mało, strata czasu na totalne bzdury + śmieszne walki + wybuchy & dużo czerwonej farby + głupie gadki.
Klasyczny tandetny gniot. Jakby było animowane to bym rozumiał czemu to coś powstało.

ocenił(a) film na 8
Zihuantanaho

dla mnie film wporzo 8/10 lubię takie klimaty a to jest najważniejsze w ocenianiu filmu. Nie patrzcie na ocenę tego filmu i na komentarze, że głupi, słabszy itp. ponieważ to pisałi "zasrani" fani Jasona Stathama. Jest dużo dobrych filmów i nawet lepszych od tych, gdzie grają najpopularniejsi aktorzy co i tak nie potrafią "uratować" filmu.

ocenił(a) film na 7
Zihuantanaho

klasyczny , tandetny gniot to to na pewno nie jest : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones