PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410650}

Delta

6,1 1 061
ocen
6,1 10 1 1061
6,4 9
ocen krytyków
Delta
powrót do forum filmu Delta

Pranie

ocenił(a) film na 6

Po jaką cholerę ona prała czyste ubrania z domu, a chodziła z bratem ciągle w tych samych
łachach?!

ocenił(a) film na 5
lenka96

Heh, to samo miałam napisać, też na to zwróciłam uwagę.

ocenił(a) film na 6
lenka96

A ja jestem mezczyzna,wiec jak sie mozna domyslec nie zauwazylem tego :)

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

To nie jest wymówka. ;)

ocenił(a) film na 6
lenka96

Dosc ladna ta aktorka.

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Zgadzam się! :)
Mimo,że straszna chudzinka :/

ocenił(a) film na 7
przemofan

chodzinka bo kiedyś nie jadła rok ;->

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

heh, skąd wiesz? to taki żart czy prawdziwe info?
tak z ciekawości pytam :)

ocenił(a) film na 7
przemofan

żart - ale i nie do końca - przygotowała bratu kolację , on pyta czy też będzie jadła, a ona , że nie chce i
wogóle kiedyś nie jadła rok

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

aaa rzeczywiście! tak było w filmie :)

Dawid_1220

zgadzam się !! Tak prawdą pisząc zobaczyłem okładkę filmu z tą "dziwczęcią" i postanowiłem zobaczyć co to za cudo ;)

ocenił(a) film na 8
lenka96

To prała czy brała?
Prał to on i nie ubrania,a prześcieradło gdy była chora...
A nawet jeśli chodziła w tych samych ubraniach to może dlatego,że nie przywiązywała wagi(tak jak i inni bohaterowie)-w przeciwieństwie do Nas-do ubrań?Bo żyła w "innym świecie" w którym ubranie to tylko dodatek?
A może nosiła te inne ubrania w tych dniach, które nie zostały pokazane w filmie? Bo przecież każdy film to nie jest czas 1:1...

ocenił(a) film na 6
przemofan

Być może opuściłeś sceny, w których główna bohaterka, kiedy to już uciekła do brata z pełną torbą łachów, prała je potem w rzece. A potem one się suszyły i suszyły...a ona dalej chodziła w tych samych, co na początku - bodajże w zielonej koszulce i brązowej spódnicy.
Mów sobie co chcesz, dopisuj ideologie, jakoby była wyjątkowa - wszak nie przejmowała się się ludźmi, dobrami materialnymi, ubiorem...wszystko ok, poza tym, że miała na sobie jedno przepocone ubranie cały czas (a przecież miała oprócz tego kompletu jeszcze wiele innych, jeśli była taka oszczędna, to mogła nosić 2 komplety zamiennie, ale żeby chodzić 24h/dobę w jednym, do tego nie pierwszej świeżości, było kompletnie nielogiczne).

ocenił(a) film na 7
lenka96

Ale według mnie to nie do końca jest tak jak piszesz. Mogła prać prześcieradła bo były brudne, nie było wiadome ile już upłynęło czasu. Ten film jest chyba bardziej symboliczny i nie trzymający się reżimu typu następna scena 2 dni później.

ocenił(a) film na 8
lenka96

Obejrzałem ostatnio ten film jeszcze raz i...mylisz się!
Raz, że nie chodziła cały czas w tych samych rzeczach, dwa, że chyba nie zauważyłaś, że niewielką ich część zabrała ze sobą z tej torby...
poza tym naprawdę dla niej były rzeczy ważniejsze od "łachów" i nad tym też dobrze by było, aby młode pokolenie ludzi się zastanowiło...

ocenił(a) film na 6
lenka96

Ha, słuszna uwaga. Ciągle chodziła w tych samych brudnych szmatach i w tych okropnych butach. Bez sensu brała tą walizkę łachów. Co on w niej widział ?

majkalipcowa

Jak Ty widzisz w ludziach tylko ubrania i buty to faktycznie możesz nie rozumieć co on w niej widział.

ocenił(a) film na 6
TheNaturat_2

Widzę, że nie zrozumiałaś co napisałam... więc powtórzę... Skoro chodziła ciągle w tych samych ciuchach to po co brała walizkę łachów ? Nie pisałam nic, że dla mnie liczą się tylko ciuchy. Chodziło mi o brak logiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones