PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Nie idźcie na to. Ja poszedłem i to nie jest komedia. To wygląda jakby ktoś chciał zrobić parodię parodii, ale wyszła tragedia. W kinie nikt nawet przez moment się nie zaśmiał. Gdyby można było przyznawać minusowe głosy dostałby minus 10. Nie wiem kto na taką produkcję wyłożył kasę, ale powiem tak: Kac Wawa to przy tym film Oscarowy.

ocenił(a) film na 10
Razorek_filmweb

kolego a jaką tematykę filmu lubisz ja byłem na tym filmie i ludzie sie śmiali ,film porównując do komedii polskich z ostatnich kilku lat bije je wszystkierazem na głowę. a Kac Wawa to było dopiero dno .

ocenił(a) film na 1
slavci

Gimbaza się śmiała?

ocenił(a) film na 10
Razorek_filmweb

tak myślałem że temat rozwiniesz .....

ocenił(a) film na 10
Razorek_filmweb

Nie gimbaza... a młodzież (jak na moje oko to do 30 lat) i bawili się nieźle przy tym filmie :) zresztą ja też

slavci

Disco Polo naprawdę jest przyzwoitym filmem, ale żółć mnie zalewa, gdy widzę wysyp forumowiczów zarejestrowanych w dzień premiery filmu, którzy ocenili tylko ten jeden film i dali mu oczywiście 10 lub 9 (9 żeby nie było za nachalnie). Słabe to "slavci". A film w porządku.

ocenił(a) film na 6
kaspar_hauser

haha faktycznie z tym slavci tak było, ale ci co oceniają na 1 robią tak samo. Zerknij na profil mala_bela_88. Zarejestrowana 28 lutego, ocenionych jakich 8 czy 10 filmów... i przez takie coś ogólna ocena filmów rozmija się z czymkolwiek i wychodzą kwiatki takie, że beznadziejne filmy potrafią mieć ocenę na poziomie 7,5 a te kultowe 7 i mniej.

Razorek_filmweb

Agora, czyli m.in. gazeta wyborcza , TVN i Alvernia. Zrobili badania, że discopolo generuje kasę, to zachciało im się wpuścić ten prymitywny nurt (bardzo delikatnie rzecz ujmując) do kina. Kasa nie śmierdzi. Podobno.

ocenił(a) film na 1
clavier

Myślę, że najwięcej umoczyła tutaj Alvernia:)

mala_bela_88

myślisz, że umoczyła? Nie mam pojęcia jak film sobie radzie, ale moim zdaniem jest to promocja tandety.

ocenił(a) film na 1
clavier

Może faktycznie jeszcze za wcześnie powiedzieć. Ale alvernia wydała na to na pewno dużo pieniędzy. Myślę, że na ten film powinno pójść co najmniej milion widzów żeby im się zwróciło.

mala_bela_88

Nie do końca. Alvernia miała wówczas (bo podobno teraz wyprzedaje "zdjęciówkę") całe zaplecze produkcyjne - od zdjęciowego do postprodukcyjnego, tak więc w fizycznym pieniądzu film nie kosztował dużo.

ocenił(a) film na 1
kaspar_hauser

No tak ale właśnie po coś to wyprzedają. Myślę, że tak różowo to się u nich nie przedstawia. Poza tym (z tego co mi wiadomo,choć pewności nie mam) to dość zadłużone studio w stosunku do swoich wierzycieli (jednak tą informację trzeba bybyło sprawdzić. Lub nie.:)). Więc z wyprzedaży pójdą nie tylko pieniądze na film:)

ocenił(a) film na 1
Razorek_filmweb

Ogólnie rzecz biorąc jeśli film miałby inny tytuł nikt by na niego nie poszedł, a tak niektórzy z ciekawości idą i wychodzą rozczarowani.

ocenił(a) film na 6
Razorek_filmweb

Rozumiem że film mógł Ci się nie spodobać, ale 1 daje się filmowi, który nie ma w sobie nic. A tu była gra aktorska i ciekawe ujęcia. Film z jajem, jak na nasze polskie warunki to nawet niezła komedia, bo komedie robimy bardzo słabe. I kac wawa jest tego najlepszym przykładem. Przynajmniej humor z czegoś więcej niż seks i ćpanie.
Film disco polo jest barwny i sympatyczny, fajnie zagrany, momentami absurdalny . Jak byłam w kinie to był śmiech. Ja nie miałam oczekiwań wielkich i wyszłam z kina zadowolona.

ocenił(a) film na 1
monisi_sisi

Odpowiem jak Kaczyński - Tuskowi: Panie daj Pan spokój.

Ja nie wiem, gdzie ty tam głębię i sens odnalazłeś.

ocenił(a) film na 10
Razorek_filmweb

Nie wiem w jakim Ty kinie byłeś że nikt się nie śmiał, chyba że trafiłeś na stypę. Ja byłem w dniu premiery i wszyscy co wychodzili to jeszcze po drodze się śmiali. A wracając do tematu to film jest naprawdę dobry i szczerze POLECAM

ocenił(a) film na 1
wojciech_gibki

Wiesz może byłeś na emisji z ekipą fanów programu typu Warsaw Shore. Ten film to dno jakich mało. Nie wiem jakim trzeba być prostym, żeby ten żenujący humor rozbawił. Byłem w Cinema City w centrum Warszawy. Cisza cały film.....śmiejących się po seansie zero. Ale może dlatego, że to nie była projekcja dla gimnazjalistów. Nie no dramat ten film i fakt, że zagrał w nim KOT jest po prostu druzgocący. Kac WaWa 2 to było tylko jeszcze w wydaniu Hard Shi..

Razorek_filmweb

W sumie to argument, że nikt w kinie się nie zaśmiał, przekonuje mnie do pójścia na ten film, bo zazwyczaj widzę, że ludzie śmieją się przy nieśmiesznych fragmentach :)

ocenił(a) film na 1
Gsat

Idź wywal kasę na to nikt ci nie broni. Każdy pisze swoje zdanie, a ten film był po prostu do bani.

ocenił(a) film na 6
Razorek_filmweb

A ja szczerze wątpię czy Ty w ogóle byłeś na tym w kinie. Twoje wypowiedzi zalatują uprzedzeniem i trolingiem. Może się mylę, ale takie mam odczucia.

monisi_sisi

90% Krytyków filmowych oceniło film dobrze lub bardzo dobrze. Tak więc ocenę 1/10 trudno brać na poważnie.

ocenił(a) film na 1
nevler

To nie bierz. Następnym razem dla wątpiących zrobię fotkę biletu żeby bzdur o trolowaniu tego kaszalota nie wypisywali.

Razorek_filmweb

Podczas seansu na którym byłam ludzie zaśmiali się może ze 3 razy i jak dla mnie był to śmiech wymuszony. Ja nie ogarniam jak się to ludziom może podobać. Filmu nie uratowała nawet Joasia Kulig, którą bardzo lubię. Dobrze, że bilet nie był drogi, ale żałuję że nie poszłam na coś lepszego.

ocenił(a) film na 1
PannaNikt92

Wreszcie ktoś prawdę napisał. Dla mnie to ten film się tylko pół-mózgom może podobać. Już bym wolał, żeby to była typowa produkcja o Disco Polo, gdzie chociaż hitów w stylu Ona Tańczy dla mnie czy Jesteś Szalona można posłuchać. Tu było po prostu DNO. To nawet nie była komedia, a raczej jakieś nie wiadomo co.

Razorek_filmweb

I to mówi osoba, która daje 10 filmom z MacGyverem? Śmiech na sali.

ocenił(a) film na 1
estella_bluebell

A co ma piernik do wiatraka? McGyver to pewnie serial z dzieciństwa tej osoby tak samo jak mój. Na niektóre produkcje patrzy się z perspektywy inaczej. Ale co taki Gimbaz może o tym wiedzieć.

Razorek_filmweb

Nie rozśmieszaj mnie. Gimbaz...

ocenił(a) film na 1
estella_bluebell

Nie miałem zamiaru cię rozśmieszać. Nie wiem o co ci bije pisząc takie brednie.

Razorek_filmweb

Jedyną osobą, która wypisuje brednie jesteś Ty.

ocenił(a) film na 1
estella_bluebell

Na co liczysz? Na wodę po ogórkach?

Razorek_filmweb

Nie chcę już dłużej prowadzić tej wymiany zdań, ponieważ musiałabym Cię zbluzgać, a szkoda sobie brudzić rąk.

ocenił(a) film na 1
estella_bluebell

Powodzenia i radzę umyć klawiaturę skoro od pisania brudzą ci się dłonie.

Razorek_filmweb

Niby taki mądry, a nie rozumie zwykłej metafory.

ocenił(a) film na 1
Razorek_filmweb

Zgadzam się - ten film to PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Razorek_filmweb

Ja poszedłem...oceny filmu się nie podejmuję..faktem jest, że kilkanaście osób wyszło przed zakończeniem filmu a śmiech na sali było słychać jedynie gdy padały słowa na "ka..i na cha.."...Pozdrawiam polskich kinomaniaków..

ocenił(a) film na 5
Razorek_filmweb

Film jest tylko i wyłącznie dla tych, co kumają Disco Polo, reszcie się nie spodoba. Kto na to wyłożył pieniądze? Polacy, Film sponsorowany przez komunistyczne spółki.

ocenił(a) film na 2
Razorek_filmweb

zgadzam się z opinią. Mega słaby film i mega rozczarowanie

Razorek_filmweb

Koleś jak ci nie pasuje to po ch** idziesz na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones