PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

film świetny

ocenił(a) film na 10

Większość negatywnych komentarzy piszą chyba tępaki , którym wszystko w życiu przeszkadza, takie życiowe gbury. Film jest lekki i przyjemny, ma na chwile odciągnąć od szarej rzeczywistości i spełnia to zadanie, a większość tych znawców szukających jakiegoś głębokiego sensu chyba właśnie nie zauważyła największego sensu tego filmu....

twardy3100

Brawo za komentarz,myślę tak samo...Jeżeli ktoś lubi ambitne produkcje niech na takie chodzi(mam wrażenie,że 90% ludzi na filmwebie to zawcy kina w najwyższej formie,szkoda tylko,że te ambitne dzieła są tak mało oglądane...) i takie ocenia.Po co Wy się biedulki męczycie na takich "gniotach",nigdy nie z rozumiem!?!?

ocenił(a) film na 5
malgosia0404

No to Cię zaskoczę. Ja lubię ambitne kino, lubię kino szwedzkie. A film Disco polo mi się podobał. Przypomniał mi muzykę lat 90-tych sprzedawaną z leżaków i na odpustach (Milano - O tobie kochana). Świetnie zagrał Ogrodnik, świetny jak zawsze Kot. A film dla ludzi z dystansem do siebie, do świata. Dla ludzi, którzy potrafią się po prostu śmiać. To świetny film na poniedziałkowy szary dzień.

ocenił(a) film na 3
twardy3100

KLAKIER! Konto założone specjalnie dla tego filmu.

ocenił(a) film na 10
quantumx

Dokładnie, ponieważ trudno obojętnie czytać niektóre wypowiedzi tutaj.

ocenił(a) film na 3
twardy3100

Trudno czytać? A jaka w tym trudność? Jest całe mnóstwo wysublimowanych kinomanów którym ten film nie za bardzo się podoba i po prostu dają temu wyraz. Co w tym złego? Dawanie 10 gwiazdek temu "filmowi" jest wyrazem absolutnej bezkrytyczności, bo oznacza to, że "film" ten jest absolutnym arcydziełem sztuki filmowej. A to po prostu obiektywnie jest tak dalekie od prawdy jak mówienie, że gatunek disco-polo jest szczytowym osiągnięciem muzyki popularnej.

ocenił(a) film na 10
quantumx

Co do 10 gwiazdek to racja, film w taki wypadku powinien być arcydziełem, ale spokojnie na te 8 według mnie zasługuje. Co do trudności czytania to polega ona na tym, że ciężko czytać zawzięte komentarze, z których wynika, że ten film conajmniej zabił komuś matke... jeśli ktoś nie lubi disco polo to po co wgl oglądał ten film? Chyba tylko po to, żeby później ubolewać nad tym ile to kasy stracił, czasu i zdrowia...

twardy3100

Czasem też mam ochotę dać wyższą ocenę filmowi niż bym dała jak ma słabą średnią :P DISCO ma chyba tyle samo sympatyków, co hejterów. ;)

ocenił(a) film na 1
twardy3100

Ten film do głupota dla głupich

twardy3100

już sam tytuł zasługuje na ocene 1 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones