PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476578}
6,9 6 342
oceny
6,9 10 1 6342
Dla Ciebie i Ognia
powrót do forum filmu Dla Ciebie i Ognia

Tibi et igni

ocenił(a) film na 9

witam, jak dobrze obserwuje to film zbiera pozytywne recenzje, bardzo mnie to cieszy, bo mi również film przypadł do gustu, tylko że jest problem z jego dystrybucją... Chłopaki z wfkalina robią wszystko, żeby film trafił do dystrybucji, ale nic to nie daje... Proponuje, aby każdy kto widział film i mu się spodobał napisał notatkę, opis, recenzję, cokolwiek, co będzie jakoś wpływać na wizerunek filmu, a może w końcu jakaś firma dystrybucyjna ocknie się i obejrzy ten film (nie wierzę, że nikt z dystrybutorów nie zagląda na tą stronę...), może w końcu tibi et igni trafi do kin w całej polsce... DO DZIEŁA!

ocenił(a) film na 9
kristo_jaro

Niesamowity jest- aż zdziwiłam się że Polak go stworzył:) Gra aktorów nie jest na wysokim poziomie ale chodzi to co miał przekazać film. Zaskakujące jest zakończenie, którego mało kto się spodziewa. Nie jesteśmy świadomi że gł bohater zginął...Ukazane jest to ile miał szans na lepszą drogę a jednak szatan skusił go do złego i przekonał do siebie. Mi się podobał i bardzo mnie wciągnął. Polecam!

ocenił(a) film na 8
jusiak2

dżisas...jak chcesz ujawnic zakonczenie takiego filmu, to przynajmniej ostrzegaj:((((((( kurcze... cesze sie ze sama juz widzialam, bo gdybym wczesniej przeczytala twoj post...no brak mi slow!

ababala

święta racja! ja też już na szczescie dawno widziałam ten film i polecam gorąco wszystkim którzy czasem głeboko zamyślaja sie nad własnym życiem, film daje bardzo wiele do myślenia zwykłym ludziom, którzy w biegu dnia codziennego zapominają czasem o sensie tego biegu

ocenił(a) film na 3
jusiak2

No i nie mam po co oglądać, szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones