PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 587
ocen
4,9 10 1 77587
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!

Nie polubiłam tej aktorki w tym filmie... a raczej bohaterki w którą się wcieliła.
Odczułam,że Małgosia jest bardzo.. hm sztuczna. W sensie aktorka sztucznie odegrała swoją rolę.
Scenariusz też mógłby być troszkę poprawiony np. w scenach gdzie główna bohaterka marudzi i
narzeka.. to mnie strasznie irytowało :)
Ale ogólnie film mi się całkiem podobał. Jedynie zastąpiłabym aktorkę-inną. :)

nothinglastforever

Aktorka nadaje się do dubbingu, wolałabym jej nie widywać na ekranie:) Po filmie Masz na imię Justine ona zagrała w czymś takim, wstyd.

ocenił(a) film na 6
alien_2

Filmu nie widziałam :) Ale zgodzę się co do jednego-wolałabym jej nie widywać na ekranie :)

nothinglastforever

Obejrzałam właśnie ten film drugi raz po latach. Mam podobne odczucia, że postać Małgosi jest po prostu irytująca. Nienaturalna, marudna, do tego stopnia aż wydaje się to mocno nieprawdopodobne, że główny bohater w ogóle zniósł jej towarzystwo...
Słowem, ta postać położyła cały film, który jak na polską komedię romantyczną miał całkiem niezły potencjał

krucha87

mam takie same odczucia, Małgosi postać w realnym życiu była by nie do zniesienia. Nadal mam duzy sentyment do tego filmu i dla tego sielankowego klimatu scen nad jeziorem będę pewnie jeszcze wracać : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones