plakat filmu Do widzenia, panie Chips

Do widzenia, panie Chips

Goodbye, Mr. Chips
7,5 209
ocen
7,5 10 1 209
303
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":5891,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Do+widzenia%2C+panie+Chips-1969-5891/tv","text":"W TV"}]}
Do widzenia, panie Chips
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Arthur Chipping (Peter O'Toole) jest statecznym nauczycielem w szkole dla chłopców. Skrycie marzy o stanowisku dyrektora placówki. Niespodziewanie zakochuje się w Katherine (Petula Clark), która jest tancerką i piosenkarką nie pasującą do środowiska uczelni. Arthur postanawia pomóc jej w nabraniu towarzyskiej ogłady. Dzięki temu zbliżająArthur Chipping (Peter O'Toole) jest statecznym nauczycielem w szkole dla chłopców. Skrycie marzy o stanowisku dyrektora placówki. Niespodziewanie zakochuje się w Katherine (Petula Clark), która jest tancerką i piosenkarką nie pasującą do środowiska uczelni. Arthur postanawia pomóc jej w nabraniu towarzyskiej ogłady. Dzięki temu zbliżają się do siebie co owocuje zawarciem związku małżeńskiego. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane.

Do widzenia, panie Chips zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.