PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38}

Doberman

Dobermann
6,9 12 657
ocen
6,9 10 1 12657
6,0 2
oceny krytyków
Doberman
powrót do forum filmu Doberman

bez sensu ... 4/10

ocenił(a) film na 4

Film jest całkowicie pozbawiony sensu, ot taka sobie historyjka o policjantach i złodziejach. Został w nim przedstawiony skok na bank i późniejsza jatka w barze - i to by było na tyle jeżeli chodzi o akcje.Ciężko mi znaleźć jakiekolwiek plusy w tym flmie ... może poza obsadą. Nie wiem jaki cel miał ten film ale jak dla mnie to był to po prostu czas zmarnowany. Możliwe, że do tego filmu miała przyciągnąć "niby" brutalność, co jest cechą filmów skierowanych do odbiorców masowych podniecających się rozbryzgiwaną krwią. Ale nawet to niezbyt wyszło twórcom tego "dzieła". Czarny humor, o którym piszą poprzednicy też jakoś mi się nie udzielił. A zakonczenie filmu ? Bezsens kompletny ( nie będe spoilerował ) . Nie polecam, lepiej obejżeć jakis serial w TV.

ocenił(a) film na 10
Hirutsugi

tak ty idź na m jak miłość i skończ farmazolić.

ocenił(a) film na 9
Hirutsugi

widac ze nie lubisz grac w tenisa na koksie hehe

ocenił(a) film na 10
HV71

a jak, jest kotś kto nie lubi? :P

użytkownik usunięty
Hirutsugi

Dokładnie, sam nie wiem, jaki jest jego głębszy sens. SPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPOJLERSPO JLERSPOJLERSPOJLERSPOJLER To w końcu ten policjant na końcu zginął na miejscu czy go dobili w szpitalu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones