PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752725}
7,7 172 321
ocen
7,7 10 1 172321
7,0 34
oceny krytyków
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
powrót do forum filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Czy polecicie mi podobne filmy? Mam na myśli formę, treść, humor.

takia14

"Coherence"

ocenił(a) film na 9
Funeral

dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
takia14

Jest taki film dla nastolatków Taboo (2002) z Nickiem Stahlem, który korzysta z tego samego schematu. Kiedyś widziałem film z lat 70-tych lub 80-tych, również oparty na tym schemacie. Siedmiu ludzi, siedem grzechów, odkrywanie tajemnic, zawsze wśród ludzi pojawia się ten sam zestaw grzechów lub społecznych kompromitacji: jest zdrada, homoseksualizm, kradzież, cudzołóstwo... i zasadą jest, że na końcu ujawnia się morderca. Uwielbiam ten schemat i poszukuję takich tytułów - ktoś może jeszcze coś podobnego widział?

takia14

"Rzeź" Polańskiego

ocenił(a) film na 8
takia14

Ja bym dodała "Sierpień w hrabstwie Osage" z 2013, podobny schemat, że kolejno sypią się rodzinne sekrety i ujawniają konflikty.

takia14

Jeżeli interesuje Cię film "o współczesnych relacjach małżeńskich, partnerskich i przyjacielskich ze smartphonami w tle" polecam komediodramat "Uwiązani" (www.filmweb.pl/film/Uwiązani-2014-701515). Jeżeli ktoś NIE musi oglądać trailera, polecam nie oglądać. Jeżeli ktoś woli obejrzeć, polecam tylko pierwsze 30 sekund. Pozdrawiam.

takia14

Sekrety i kłamstwa.

takia14

zdecydowanie polecam Dzikie Historie i Rzeź

ocenił(a) film na 9
takia14

Nie wiem czego sie nie pojawiło "12 gniewnych ludzi" zdecydowanie szczyt listy tego typu filmów

ocenił(a) film na 8
kondi37

To nie jest film tego typu...
Ale dobry.

ocenił(a) film na 8
takia14

Le Prenom ( Imię )

ocenił(a) film na 8
takia14

The Party (2017)

ocenił(a) film na 9
takia14

"Już tu nie mieszkamy" (2004)

ocenił(a) film na 8
takia14

"KOLACJA Z ARSZENIKIEM"!
"Ostatnie słowo Sheili"
"Śmiertelna pułapka"
"Detektyw" (Sleuth)
"Clue"

ocenił(a) film na 8
takia14

Polecam "Kolację dla palantów" https://www.filmweb.pl/film/Kolacja+dla+palant%C3%B3w-1998-768
Jest to co prawda doskonała komedia, ale forma poprowadzenia opowiadania bardzo podobna.
W 2010 nakręcono również amerykański remake wersji francuskiej, lecz w moim odczuciu nie nie jest nawet w połowie tak dobry.

takia14

Nic do ukrycia https://www.filmweb.pl/film/Nic+do+ukrycia-2018-810299

ocenił(a) film na 9
Mamoniowa_2

W co grają ludzie - fiński, 2020

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones