PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229711}

Dogs

35
chce zobaczyć
Dogs
powrót do forum filmu Dogs

Do dziś pamiętam te słowa zwiastujące moją pierwszą i, mam nadzieję, ostatnią podróż radiolką. Przeżycie straszne, ale po obejrzeniu "Psów" wydaje mi się jednak, że policja nie jest taka straszna, jak atak prawdziwych psów. Nie to, żeby film był taki straszny, bo w sumie był średni, ale jednak...
W małym akademickim miasteczku psy zaczynają zbierać się do kupy i ekipą chodzić zagryzać ludzi. W miasteczku jest uniwerek, są jacyś naukowcy, są też, o zgrozo prowadzone jakieś badania wojskowe. Czyżby przypadek?
Sceny ataków z czasem są coraz lepsze, ale nadal nie satysfakcjonują. Brakuje tu gore, a ofiary wyglądają jakby ktoś je oblał krwią (przyznam, że krew wygląda tu jak krew) i nie wyglądają na rozszarpane. Całość jest zrealizowana znośnie, ale jest raczej głupawa. Nie mniej jednak oglądało się to nawet przyjemnie. Tzn początek troszkę przynudzał, ale z czasem film stawał się coraz ciekawszy. Można obejrzeć.

kangur_msc_CM

Witam. Czy posiada Pan film Dogs i byłby ewentualnie gotów go sprzedać?

ocenił(a) film na 5
kopytekturbo

Niestety, ale nie posiadam. Na pewno da się odszukać ripa w necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones