PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 159
ocen
8,0 10 1 45159
8,2 41
ocen krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Co to za nuta? HELP!

ocenił(a) film na 9

Mam pytanie, co to za utwór leci w tle w trakcie scen w samolocie? Wiem, że to jakaś rosyjska wojskowa pieśń, ale chodzi mi konkretnie o autora oraz tytuł tego utworu. Ktoś zna?

ocenił(a) film na 9
radwan88

OK już wiem co to za nuta. Wtopa totalna, bo to jednak nie rosyjska, a amerykańska pieśń wojskowa z czasów wojny secesyjnej. Jej tytuł to When Johnny Comes Marching Home.

użytkownik usunięty
radwan88

Polecam "odświeżoną" wersję tego utworu "Ants go Marching / Waltz of the Banker" ze "Szklanej Pułapki 3"

ocenił(a) film na 9

Znam tą wersję też. Zresztą po raz pierwszy tą melodie usłyszałem właśnie w Szklanej Pułapce 3. Teraz mi się przypomniała i musiałem się dowiedzieć co to jest :)

użytkownik usunięty
radwan88

Jest irlandzka wersja ''When Johnny..' - 'Johnny I Hardly Knew Ya'. Tylko, że ta irlandzka jest antywojenna.
Polecam wersję Dropkick Murphys, stąd to znam, tak w ogóle. Bardzo wpada w ucho.
harooo haroooo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones