PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669073}
6,2 12 313
ocen
6,2 10 1 12313
Dom Hemingway
powrót do forum filmu Dom Hemingway

7/10

ocenił(a) film na 7

Film warty zobaczenia chociażby dla fenomenalnej roli Jude Law. Jak ktoś lubi takie klimaty gangsterskie z domieszką śmiesznych dialogów to na pewno nie będzie zawiedziony.

rs55

Jude rewelacyny, świetny - czapki z głów. Jego rola i dialogi są kapitalne, szczególnie z tym charakterystycznym akcentem.

ocenił(a) film na 9
dewille

Odegraną postać "czuje się" do kości. Jakby naprawdę zatrudnili do tej roli gangstera. Niesamowite i za to 8/10

rs55

Nie widzialem jescze i zastanawiam sie czy mocno bije z tego filmu Brytyjskim chumorem bo to komedia tak?

ocenił(a) film na 7
Mr_Krytyk

Komedią bym tego filmu nie nazwał. Dla mnie to raczej luźny filmik gangsterski w stylu Sexy Beast z 2000 roku.

Mr_Krytyk

serio "chumorem" ?

piotrekekole

co nie task?

Mr_Krytyk

tak*

Mr_Krytyk

"humorem" a nie "chumorem", nie jestem z tych czepiających się wszędzie ortografii bo sam popełniam błędy, ale ludzie, to jest dość popularne słowo....

ocenił(a) film na 7
rs55

7/10.

ocenił(a) film na 7
simon3333

7/10 również ja. Filmek całkiem spoko jeśli ktoś lubi takie klimaty, a sam Jude Law po prostu wymiata jak dla mnie !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones