PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Film Rewelacja . Przy żadnej komedii w tym roku nie uśmiałem się tak bardzo jak przy tej . Brawo

ocenił(a) film na 1
THEmaniek228

Ci co sądzą, że jest <super> sa takimi samymi napalencami jak bohaterzy tego filmu! Tam nie ma sie naprawde z czego smiac . Chyba że kogoś śmieszą wieczne pierdy czy inne tanie żarty , gdzie widzieliśmy takie sceny w wielu innych filmach , a przygrzewane żarty nie śmieszą już tak samo jak za pierwszym razem . Ja nie polecam :).

ocenił(a) film na 3
3Grosze

Film zawierał czarny humor, w wykonaniu czarnych postaci, dla czarnych ludzi z czarnego lądu ;P
3/10 badziewie

ocenił(a) film na 8
3Grosze

Wciąć trzeba pod uwagę że ten film to jedna wielka parodia i nie należy brać go na poważnie . A pomijając pierdy itp to w filmie pojawiło się wiele śmiesznych scen a zwłaszcza te z pastorem :)

THEmaniek228

Ledwo do połowy wytrzymałem... Takie samo badziewie jak "Straszny film 5"!
Wybacz, ale parodie z natury powinny być śmieszne! Film raczej niskich lotów więc dziwi mnie i tak zawyżona ocena :)

ocenił(a) film na 8
bunio1987

podaj mi nazwę parodii, która Twoim zdaniem z natury jest śmieszna, fajnie jakby była z tego wieku

Buuren

Pierwsze części "Scary Movie", "Kosmiczne jaja", "Hot shots" - reszta poniżej:

http://www.filmweb.pl/questionnaire/3115

bunio1987

TOTALNY KATAKLIZM?! śmiać mi się chce, ale bynajmniej nie z filmów, które ty uważasz za zabawne. Moim zdaniem komedie ostatnich lat typu "totalny kataklizm", "wielkie kino", "komedia romantyczna" itp itd są beznadziejne, a po "dom bardzo nawiedzony" zaczynam mieć nadzieję, że może dawny humor typu "straszny film" wróci.

bunio1987

Lepsze od "Strasznego filmu 5" i kilku innych ostatnio wydanych, ale i tak żenujące. Dziś już nie robi się dobrych parodii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones