PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

2/10

użytkownik usunięty

Bardzo słaby film, człowiek walczący na pięści z potworem- żenada. Odradzam oglądanie tego filmu!

użytkownik usunięty

ale ten czlowiek nie byl juz czlowiekiem... tez sie zmienil (tyle, ze w dobra strone), wiec jego sila porownywalna byla do sily potworka. jesli stawiasz taka ocene podajac tak idiotyczne argumenty (wskazujace na Twoje niezrozumienie filmu), to powinienes sie zastanowic nad pisaniem komentarzy zanim obejrzysz film co najmniej 2 razy (bo chyba raz Ci nie wystarcza).

film nie jest taki zly -mial pare fajnych nawiazan do gry.

ocenił(a) film na 6

Skoro dziwi cię walenie potwora z pięści, to najwidoczniej nigdy nie grałeś w Dooma.

ocenił(a) film na 6
Paracelsus_93

ja niestety nie grałem w żadną część gry, ale film mi się w miarę podobał, ma u mnie 6/10 czyli jest niezły, ale gniotem na pewno nie jest, ktoś tu napisał że gra aktorów była amatorska, a ja się nie zgodzę, Dwayne i reszta ekipy dobrze grali i mi w ich grze nic nie przeszkadzało.

użytkownik usunięty
Vampire19

Żenada, na siłę zekranizowana gra. Podałem tylko jeden z argumentów, więc odradzam zarzucanie mi, że nie oglądam filmu uważnie. Jak dla mnie to nedzna parodia a nie horror.

użytkownik usunięty

to nie jest przeciez typowy horror! stawia sie tu na akcje, a ze elementy horroru sa, to dodaje filmowi smaczku. Ty chyba nie widziales nedznego 'horroru'.
zenada? a Ty w ogole grales w ta gre? na sile to ekranizuje gry Uwe Boll...
hehe odradzasz? a co, pobijesz mnie? :D

użytkownik usunięty

Kiepski film, nie straszy, nie porywa akcją. Wszystko tu jest do bani.

użytkownik usunięty

no tak... sadzac po zdjeciu Ty za pileczka wolisz latac. wracaj lepiej do swoich meczykow... moze tam znajdziesz 'akcje'.

użytkownik usunięty

No tak, avatara się czepiasz bo nie masz co powiedzieć, nędzny jesteś. Dobrze, że ja nie oceniam twojego zdjęcia, bo gębę wieprza juz masz.

użytkownik usunięty

no nie mam co powiedziec - do Ciebie nic nie dociera. 'mowisz do slupa, a slup jak dupa'. widac, uparles sie co do swojej oceny i nawet racjonalne komentarze innych tego nie zmienia.
za to pieknie odprawilem Cie na koniec.
a twarz na avatarze nie jest moja, dziecko. wiec znow polegles.
widze teraz, ze nie jestes, chlopcze, godzien mej uwagi. koniec tematu i papa. nie musisz juz odpowiadac i dalej sie osmieszac.
milego dnia zycze.

użytkownik usunięty

Skompromitowales sie na calej linii, gimnazjalisto ha ha ha. Avatar? Ha ha ha, a na moim ta twarz jest moja? Co za naiwne tlumaczenie. Jesli chcialbys na swoj avatar dac twoja twarz bylaby to zapewne twarz dziekiego wieprza.
PS: poszukaj w slowniku znaczenie slowa racjonalny, bo go uzywasz a nie wiesz nawet co znaczy. Milego siedzenia na lekcjach w gimnazjum, fagasie.

użytkownik usunięty

hahahaha! :D

użytkownik usunięty

No wlasnie, co ty mozesz dziecko jak nie napisac "ha ha ha"? Żal mi takich dzieci Neo, 24 h przed komputerem, a w szkole tepak. Pa malcze!

użytkownik usunięty

hehehe nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ;] niezbyt pochwaliles sie dojrzaloscia odzywajac sie do RZEKOMO mlodszego kinomaniaka w taki sposob :D
faktycznie lepiej zakonczyc ten temat - zszedl z filmu, a poza tym robisz sie agresywny.

użytkownik usunięty

Nie chodzi o agresję, ani o twoje nędzne poczucie starości tylko o to, że ten film jest bardzo słaby. Nikomu go nie polecam. Nędzni aktorzy, nedzna akcja, nędzna fabuła i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones