Film

Get Smart

2008 1 godz. 50 min.
6,3 41 892
oceny społeczności
6,3 10 1 41892
5 290
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
Para tajnych agentów planuje unieszkodliwić członków zbrodniczej organizacji, by ocalić świat przed rządami terroru.
Dorwać Smarta
Zwiastun nr 4
Dorwać Smarta
Zwiastun nr 3
Dorwać Smarta
Zwiastun nr 2
Dorwać Smarta - Zwiastun Nr 4 Dorwać Smarta - Zwiastun Nr 4

Głównym bohaterem filmu Get Smart jest agent Maxwell Smart (Steve Carell), który musi stawić czoła złowrogiej tajnej organizacji o kryptonimie KAOS i udaremnić jej najnowszy plan przejęcia kontroli nad światem. Po tym, jak kwatera główna amerykańskiej agencji wywiadu o nazwie CONTROL została zaatakowana, a wszyscy agenci zdekonspirowani,Głównym bohaterem filmu Get Smart jest agent Maxwell Smart (Steve Carell), który musi stawić czoła złowrogiej tajnej organizacji o kryptonimie KAOS i udaremnić jej najnowszy plan przejęcia kontroli nad światem. Po tym, jak kwatera główna amerykańskiej agencji wywiadu o nazwie CONTROL została zaatakowana, a wszyscy agenci zdekonspirowani, Szef (Alan Arkin) nie ma innego wyjścia i musi awansować pełnego zapału analityka Maxwella Smarta, który zawsze marzył o pracy w terenie u boku legendarnego Agenta 23 (Dwayne „The Rock” Johnson). Jednak w tej misji Smart musi współpracować z kimś innym. Jego partnerką zostaje agentka 99 (Anne Hathaway) – jedyna pracownica CONTROL, która nie została zdekonspirowana. 99 jest doświadczoną agentką, równie piękną co niebezpieczną. W miarę jak Smart i 99 coraz lepiej poznają zbrodniczy plan organizacji KAOS – oraz siebie nawzajem – zaczynają rozumieć, że jeden z szefów organizacji, Siegfried (Terence Stamp), oraz jego wierny pomocnik Shtarker (Kenneth Davitian) chcą zarobić grube pieniądze, wykorzystując do tego celu swoją sieć terroru. Smart ma mało doświadczenia i jeszcze mniej czasu, a jednak – uzbrojony tylko w kilka szpiegowskich gadżetów oraz w niepohamowany entuzjazm – musi pokonać KAOS, aby uratować świat.

boxoffice
$130 319 208 w USA
$100 366 245 poza USA
budżet
$80 000 000
dystrybucja
Warner Bros.
studio
Warner Bros. (przedstawia) / Atlas Entertainment / Callahan Filmworks / Więcej...
inne tytuły
Zanim rolę Agentki '99' dostała Anne Hathaway, brane były pod uwagę Jennifer Love Hewitt i Rachel McAdams.
We wstępnych projektach filmu z 1998 roku do głównej roli brany był pod uwagę Jim Carrey.
Jessica Alba była przesłuchiwana do roli Agentki 99.
W latach sześćdziesiątych zeszłego wieku w Stanach Zjednoczonych emitowany był zabawny serial "Get Smart!", który gdzieniegdzie bił rekordy popularności. Reżyser Peter ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 71%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobra komedia

  yzia ocenił(a) film na

  Bardzo dobra komedia, z fajną fabułą, akcją, no i śmieszna. Nie przesadzili z gagami. Polecam

  6
  • Bardzo dobry

   BDZ64 ocenił(a) film na

   Jak dla mnie film bardzo dobry. Dużo śmiesznych scen i świetnie dobrana rola do głównego bohatera. 8/10.

   10
   • "Exploding dental floss - you don't have any? Hmm..." :))))

    minor_swing

    Bardzo fajna komedia,lekka, bez "toaletowych" dowcipów. Lubię Carella (niesamowitą rola w "The Office" - znakomity przykład jak można kogoś lubić i nie znosić jednocześnie :) ) - świetna scena z zapatos de la muerte. Polecam.

    8
    • Najlepsze sceny

     Bilet95 ocenił(a) film na

     Dla mnie był to ten taniec Maxwella z grubaską.

     8
     • Zabawny, Polecam ;)

      Adrianna_5 ocenił(a) film na

      Nie wiem , moze mam dziwne poczucie humoru , ale film mi sie bardzo podobał :) Polecam , dla tych, ktorzy chca milo i wesolo spedzic czas.

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.