PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 170
ocen
6,2 10 1 47170
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

Miałem pewne obawy że będzie to próba zrobienia czegoś na kształt "Johnny'ego English'a", ale po obejrzeniu wszystkie niepewności zostaly rozwiane. To jest kawał świetnej komedii przy której można się nieźle uśmiać. Nawet "Johnny'ego English'a", nie wybuchałem tak często śmiechem.
Maxwell Smart to nie jest totalny idiota, jak "Johnny English", czasami zdarzają mu się wpadki ;lecz nie jest to spowodowane niską inteligencją lecz raczej zbyt dużymi chęciami; a wszystko okraszone zabawnymi tekstami.
Steve Carell zagrał fantastycznie!
Ogląda się z przyjemnością:)

ocenił(a) film na 9
PadreTovaros

j/w. Polecam film, jest zabawny i oczywiscie.. gra Steve Carell ;-)

PadreTovaros

Obejrzałam i jestem zachwycona. Nie pamiętam, kiedy tak wybuchałam śmiechem jak przy "Get Smart". Jedna scena jest wyjątkowo niesmaczna, ale całość w moich oczach uchodzi za rewelację. Przepuścili motywy filmów szpiegowskich i zrobili z tego świetny film. A jaki prezydent...wiadomo o kogo chodzi^^.

ocenił(a) film na 7
PadreTovaros

Dobry film, polecam ;) naprawde warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
PadreTovaros

Ano racja świetna komedia nie o idiocie agencie a o inteligentnym, ale pechowym. Mi take coś bardzo odpowiada w przeciwieństwie do tej pierwszej koncepcji. Tym bardziej dziwi mnie taka niska ocena tylko 6,74

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones