PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 173
oceny
6,2 10 1 47173
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

O radości...

ocenił(a) film na 6

Rozczarowałem się tym filmem. Oczywiście na tle głupawych komedyjek, które co roku zalewają nasze kina "Dorwać Smarta" prezentuje się całkiem dobrze, ale po rewelacyjnych zwiastunach miałem apetyt na coś więcej, niż tylko poprawną komedię…

Niestety - co jest bolączką wielu obecnych filmów - prawie wszystkie zabawne sceny można było zobaczyć już w zwiastunach, więc w filmie już one tak bardzo nie bawią. Całe szczęście znalazło się jeszcze w „Get Smart” kilka zabawnych momentów, ale jak na prawie dwugodzinny film, jest ich zdecydowanie za mało. Zabrakło mi także dobrego humoru słownego - twórcy raczej starają rozweselać nas sytuacjami, niż ciekawymi tekstami, przez co dialogi są raczej nieciekawe.

"Dorwać Smarta" sprawdza się jednak bardzo dobrze jako zgrabnie nakręcone kino akcji, więc film nie jest nudny. Na plus można zaliczyć jeszcze dobrą muzykę Trevora Rabina, oraz nieźle grających aktorów - w szczególności Alana Arkina (Steve Carell jakoś niestety mnie do siebie nie przekonał)

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones