PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 170
ocen
6,2 10 1 47170
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

Początek niezły i zakończenie też lecz po za tym film jest cienki jak dupa węża! Aktorzy grający chociaż cieszą się sporo renomą to bardzo rozczarowują! Bond na wesoło i pośmiewisko z Busha ... hmmm no może to było zabawne. Film głupkowaty i nic ciekawego nie wnoszący! Humor naprawde na niskim poziomie , przynajmniej mnie nie urzekł! Dlatego ocena wygurowana - 4/10

ocenił(a) film na 3
Adash

a ja dałam całe 3 punkty, chociaż nie wiem, czy mam prawo w ogóle wystawiać ocenę, skoro większość filmu przespałam... Ale z drugiej strony sam fakt zapadania co 15 minut w drzemkę świadczy w pewien sposób o poziomie filmu i jest rodzajem oceny.

ocenił(a) film na 9
jagna007

Ja się dobrze bawiłam na filmie. Każdy ma inne poczucie humoru, więc to zależy od gustu :).

s0nka

Liczyłem na to że będzie to coś w stylu "Naga broń" w wersji bondowo-szpiegowskiej a tymczasem nie było....Carell grał tak ,jakby wpadał od czasu do czasu na plan i recytował swoje kwestie z zaangażowaniem chłopa ,który odrabia pańszczyzne....montażysta zaś za często oglądał chyba "Ultimatum Bourne'a " bo normalnie dostałem zakwasów mięśni gałki ocznej....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones