PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119045}
6,5 559
ocen
6,5 10 1 559
Dracula wersja hiszpańska
powrót do forum filmu Dracula - wersja hiszpańska

B.dobra wersja!

ocenił(a) film na 7

Pomijając lekkie przestoje i nużące dyskusje,to jest to świetny horror! Dracula mnie przekonał,a Renfield zawojował-genialnie grał głupa! Ten Van Helsing taki jakiś... Moimi oczami zawładneły sceny w zamku Draculi! Piękne lokacje,okazałe,niemal katedralne!

ocenił(a) film na 4
iza198444

Mnie film niestety znudził strasznie :/ Druga połowa totalnie przegadana przez co fajny klimat zbudowany wcześniej wyparował. Dodatkowo momentami odniosłem wrażenie, że ta wersja z TV Kultura była pocięta, czasem były jakieś dziwne przeskoki akcji, zwłaszcza w finale (np. kiedy gadają i gadają, a tu nagle krzyk kobity z cmentarza - okazało się, że Van Helsing z Harkerem przebili kołkiem serducho jednej wampirelli :) Brakowało momentu kiedy wpadli na ten pomysł i poszli na cmentarz, taka drobnostka :)

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Hi hi-to fakt! Dużo takich momentów było :-) Np. Drakuś gada se z gościem w swym zamku,nagle 'bach' pokazują statek i przerażonego sternika :-D a Drakula dobrze wypasiony :-D

iza198444

Tak. Tylko najbardziej dziwię się, że osoby bojące się wampirów nie najadły się czosnku - wtedy byłyby bezpieczne przed nimi. Dlaczego w ogóle tę kwestię pominięto?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones