PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460812}

Dragonball: Ewolucja

Dragonball Evolution
3,2 32 196
ocen
3,2 10 1 32196
1,8 5
ocen krytyków
Dragonball: Ewolucja
powrót do forum filmu Dragonball: Ewolucja

Przyznam, że tego całego "Dragonball: Ewolucja" nie mam nawet zamiaru oglądać. Już po zwiastunie było widać, że będzie z tego kupa tysiąclecia. Ten film był tak gówniany, że nawet Akira Toriyama to przyznał [ http://kotaku.com/didnt-like-hollywoods-dragon-ball-movie-well-neithe-465066558 ].

Teraz, czy dalibyście Hollywood ostatnią szanse naprawienia krzywd w postaci udanego restartu serii? Czy taki film ma jeszcze racje bytu, czy lepiej by było jakby nikt więcej nie brał się za kolejną próbę przeniesienia serii "Dragon Ball" na duży ekran w wersji live-action? Piszcie co sądzicie.

ash_williams85

"..movie I cannot call Dragon Ball" Doookładnie. Cały film opisany w jednym zdaniu.

ash_williams85

Ten film nie powinien nigdy powstać.

ash_williams85

Ma rację bytu, ale po pierwsze dobry scenariusz. Po drugie ekipa (reżyser i aktorzy). Mnie się marzy, aby DB nakręcił Michael Bay, oczywiście mając świetny scenariusz, a nie to co mu piszą przy "Transformersach". Gość robi najlepsze filmy akcji, a i dobrych komediowych "scenek" ma na swoim koncie, co czyni go idealnym kandydatem. Ostatnio Zack Snyder przy "Człowieku ze stali" pokazał, że mógłby czuć walki z DB, więc to też jest opcja. Marzy mi się film, ale z poszanowaniem dla materiału źródłowego, a nie to coś co powstało, a właściwie co nie powinno powstać.
BTW Akira niech się lepiej skupi na nowym filmie, bo " Battle of Gods", było słabe i też nie pozostawia przyjemnego wrażenia.

ocenił(a) film na 1
ash_williams85

Disney mógł by coś z tego zrobić ekipa Marvela spisuje się całkiem nieźle ze swoimi filmami chociaż ton walk w Dragon ball zrobił by lepiej Zack Snyder w Człowieku ze stali wyglądało to genialnie.

ash_williams85

Litości, tylko nie holly(shit)wood, zobacz co ludzie robią za mniejsze pieniądze na YT.
Mam nadzieję, że dożyje tak zajebistej wersji na jaką DB powinien zasłuzyć.

ocenił(a) film na 1
ash_williams85

Można by spróbować ale moim zdaniem tylko Luc Besson dałby rade zrobić go odpowiednio.

ocenił(a) film na 2
ciosina

A skąd taka opinia? Przecież Besson nie zrobił ani jednej ekranizacji gry. Jedyne co mógłby zrobić w tych filmach dobrze, to walki.

ocenił(a) film na 1
Last_Ronin

Ekranizacja gry? A co to ma do rzeczy?

ocenił(a) film na 2
ciosina

Oddaj zepsuty samochód do tapicera, zamiast mechanika to zrozumiesz... Odpowiedziałeś pytaniem na pytanie więc nadal nie wiem przez jaki pryzmat oceniasz, że Besson idealnie by się nadawał do wyreżyserowanie tej produkcji.

ocenił(a) film na 1
Last_Ronin

Przecież Dragonball to anime a nie gra , ktoś tu nie jest w temacie lol

ocenił(a) film na 2
ciosina

Oczywiście jest to pomyłka, bo chodziło o samo słowo ekranizacja. A skąd gry? Późna noc + uzupełnianie profilu Uwe Bolla. Co do tematu, to jestem dzieckiem RTL-u więc wydaje mi się, że coś tam wiem.

ocenił(a) film na 1
Last_Ronin

Dragon Ball to przede wszystkim manga/ anime.

ash_williams85

Film raczej nie ma racji bytu animacja na wysokim poziomie rodem z final fantasy 7 advent child owszem to by miało rece i nogi

ocenił(a) film na 2
ash_williams85

Ten film jest tak bardzo zły....

ocenił(a) film na 2
ash_williams85

Stehpen chow tworca Kung fu hustle i Shaolin soccer. Byl tylko producentem wykonczawczym czy jakos tak jesli chodzi o DB ev. Gdyby on mial kontrole nad calym filmem to by wyszly z tego piekne walki, humor i efekty. Kiedys go blagali, zeby zrobil DB film. Szkoda, ze juz nie mysla nad tym.