PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 709
ocen
6,9 10 1 13709
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Nie bardzo rozumiem te słowa krytyki...czytając niektóre komentarze mam wrażenie ,że ludzie są zupełnie pozbawieni uczuć. Uważam ,że film jest naprawdę prawdziwy. Udało im się pokazać jak rozpacz miesza się z nienawiścią i bezsilnością. Aktorzy moim skromnym zdaniem zrozumieli sens scenariusza, a ich gra świetnie oddawała właśnie tą niemoc, zagubienie i wewnętrzną świadomość, że obojętnie jakie działanie i tak nie wróci dziecku życia. Pozdrawiam i proszę niektórych,żeby nie przychodzili do kina z postawą "no to teraz mnie bawcie!", albo "wzruszajcie mnie!". Trzeba trochę się wczuć ,a ten film naprawdę to umożliwia.

ocenił(a) film na 9
twiggy_5

Kiedy weszlam na strone tego filmu na filmwebie bylam w szoku jak nisko go oceniaja filmwebowicze mowie eee pewnie jakis bubel nie wart obejrzenia??? coz jednak jak to ja musialam sie przekonac o tym sama i poszlam do kina, zostalam bardo pozytwnie zaskoczona, film naprawde bardzo dobry tak jak autor tematu uwazam ze jest prawdziwy i wzruszajacy ogladajac go mozna wczuc sie w bohaterow i przezywac razem z nimi wszystkie zdarzenia. Gra aktorow jest na wysokim poziomie Phoenix, Connelly i Ruffalo pokazali klase i to ze potrafia zgrac kazda role na koniec dodam iz muzyka byla swietna poraz kolejny Mark Isham udowodnil ze potrafi skomponowac kawal dobrej muzyki w odpowiadajacym filmowi nastroju i klimacie.

ocenił(a) film na 9
twiggy_5

Też mi sie bardzo podobał. Świetne są pokazane losy głownych bohaterów, gdzie każdy z nich odbiera cierpienie na swój sposób. Do tego rewelacyjna gra aktorska, aż uroniłem łezke od tego wszystkiego

ocenił(a) film na 3
twiggy_5

oj wy chyba mało widzieliście...
dobra gra aktorska, wzruszenie, emocje, uczucia.... nie żartujcie. ddawno mie widziałem tak sztucznego, plastikowego wrecz filmu...

ocenił(a) film na 9
Juskowiakk

na cale szczescie ludzie sa rozni:p niektorych znudzil smiertelnie 'into the wild', a innych wzrusza 'reservation road'. ocena ma to do siebie, ze zawsze jest subiektywna.
bardzo mi sie podobal film, gra aktorow i zdecydowanie go polecam. nie uwazam 'rr' za arcydzielo, ale jest wg mnie naprawde dobre kino.

ocenił(a) film na 5
Birke

A mnie kompletnie rozczarował. Po tej obsadzie spodziewałam się czegoś więcej. Jennifer jeszcze daje radę, ale obydwaj panowie grali dosyć nierówno. Niektóre sceny mocno trąciły sztucznością, miałam wrażenie, że oglądam film z cyklu "okruch życia".

ocenił(a) film na 8
twiggy_5

No wlasnie! Ja tez nie rozumiem dlaczego tak krytykowany jest ten film. Bardzo mi się podobał bo był wzruszający, prawdziwy, gra aktorów znakomita. Polacam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones